link

Yorgunum

Yorgunum

Merhabalar değerli okurlarımız. 30 yıllık hayatımda pek çok şey gördüm yaşadım herkes kadar bende çok çektim. Herkesin bir hikâyesi vardır derler ya benimde anlatacak bir hikâyem var. Yaşanmışlıklarımdan hiçbiri zaman pişman olmadım hayatımın son 1,5 senesini de diplerde yaşadım. İçine düştüğüm boşluk etrafımı sarmıştı bir şeyi göremiyor ve sağlıklı düşünemiyordum. Aklım vücuduma hükmetmiyor vücudum aklıma hükmediyordu. Güvendiğim insanlar hep bir yönüyle bana ihanet ediyorlardı ya bana yalan söyleyip beni kandırıyordu yada arkamdan konuşarak onlara olan güvencimi kaybettiriyorlardı.

 

Tüm bunlarla savaşırken ben sonraları bir adam tanıdım, benim elimi tuttu kaldırdı beni çıkardı derin boşluktan gözlerine bakınca, sesini duyunca deli gibi çarpan kalbim bana AŞK AŞK diyordu. Ama ben bocalıyordum korkuyordum daha önce âşık olmamıştım ki ne yapılır nasıl davranılırdı ya da nasıl yaşanmalıydı bocalamıştım.  Bu adam çaresizliklerin içinde çare olarak karşıma çıktı ona tutundum düşmemek için yine derin boşluğa amansız hastalıkla ölüm günleri yakın diye saçmalarken bir anda yaşamak ta istedim yaşamak onunla. Sanki ölüme kendini hapsetmiş bedenim bile onunla yaşamak için kendini yeniledi. Hastalığımı yendim gözlerime pembe gözlükler taktım her şeyin rengi vardı artık hayatımda bir siyah yoktu. Oysa ben babamdan sonra matem tutar olmuştum önüme geldiği gibi yaşıyordum sorgulamıyordum ne olur mutlumu mutsuz mu olurum.

 

Şimdi ise bakıyorum yorgunum, yormuşlar beni zaman koşmuş ben kovalamamışım akıp geçmesine izin vermişim. Şimdi yakaladım işte öyle bir adam sevdim ki merhameti Yusuf gibi yüreği mert yalansız dolansız mecnun gibi aşık olmasında bilen gerektiğinde kadınını da sahiplenen.

 

Gönlüm harabeydi şimdi o gönülden kendine bir saray yaptı. Herkes desin umurumda değil kalbi var kalbi ben onu sevdim. Ağlamayı bilmeyen gözler sevmeyi de bilmez. Ağlıyorum ki seviyorum demek Kısacası ben o adama resmen aşığım yorgun olsa da bendenim tüm ruhum onun seviyorum.Sağlıklı ve mutlu kalın .

yorgunum0

yorgunum

yorgunum5

yorgunum3

yorgunum1 :

 

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:En Mutlu İnsan Kimdir?

Sonraki Yazı:SESLİ CHAT SİTELERİNDE ÜST YÖNETİM PANELLERİ NASILDIR

BENZER YAZILAR
YORUMLAR
SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir