YALNIZ KADIN
Kadınların yalnız kalma korkusu , kadınların yaşadığı korkuların en üst düzeyde olduğu korkuların başında gelmektedir. Yalnız kaldığınızı düşündüğünüz bir an olabilir. Belki de siz yalnız kalmayı hiç sevmeyenlerdensiniz. Ama bazen öyle bir an gelir ki arkadaşlarınız başka başka yerlerde, aileniz belki başka bir şehirde ya da eşiniz bir iş görüşmesinde. Aslında bu gibi durumlar kendinize zaman ayırmak için harika dakikalar.Bir de şu durum var tabi sevgilinizden ayrılmış olmak.Yapılacak ilk iş kendinizi ilk olarak dışarı atmak şöyle bir kütüphaneye üye olmak, güzel bir kitap almak.( kütüphane kitabını geri vermek zorunda olduğunuz için kitabı okumadan rafa kaldırma ihtimaliniz hiç olmayacak)
Daha sonra bir yüzme havuzuna ya da spor salonuna kaydınızı yaptırmak.Bir resim kursu ya da bir dans kursu. Kendinize faydalı olabilecek bir şey yapmak.İşte kadın budur, kadın böyledir. En kötüsü de yalnız kaldığınız bir anda kulaklığınızı takıp sokaklara çıkmak, etraftaki insanları seyretmek ve ağzınızda bir ıslık tutturmak. Kadın en narin en kırılgan ve yalnızlığa en öfke duyan insan. Yalnızlığından korkma. Etrafında güzel dostların ama yalnız kaldığında değil her zaman kendin için yapabileceğin faydalı işlerin aktivitelerin olsun.
Bazen kadınlar bilinçli olarak tek başına kalmayı tercih etmektedirler.Yalnız kalmaktan zevk alabilirler.Bu durum yalnızlık duygusundan farklıdır.Bunu korku ile karıştırmamak gerekmektedir.
Kadınlarımız geliştikçe biz de gelişeceğiz.mutlu ve sağlıklı günler…

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:SAĞLIKLI YAZA HAZIRLIK

Sonraki Yazı:MASA TENİS SPORUNA İLGİ BÜYÜYOR

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

Bu yazıya 4 yorum yapılmış.

 1. Yazar

  Yalnızlık çok zor hele ki söz konusu kadın ise daha da zor oluyor

 2. Yazar

  Yalnızlık kadın için herkes için acı bir gerçek.

 3. Yazar

  yalnızlık herkes için kötü yalnızlık allaha mahsus

 4. Yazar

  Yanlız kadınlardan hep korkarım saatli bir bomba kadar tehlikeli olabilirler 😀

SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir