Yağmur Ağladı ben ağladım !!
Bu gün yine melankolikliğim üzerimde yağmur ağladı ben ağladım . Aklıma geldi eski kırık dökük aşk hikayem bir yağmurlu günde başlamıştı çünkü aynen böyle delice yağıyordu yağmur.
Onu gördüğümde kirli bir sakalı vardı deniz kenarında yürüyüş yaparken, karşılaşmıştım yanın dan geçip gidecekken fısıldamıştı “Her şey Boş” şaşırmıştım hiç tanımadığım bu adamın sesi kulağıma melodi gibi gelmişti. Söylediği sözse bir anda beynim de yankılanmaya başladı. Sonra gitmekle kalmak arasında bir karar verip yanında kaldım. Baktığı yöne baktım bomboş ufuk çizgisine bakıyordu.
-Hey sen neyin var diye sesimi yükselttim bağırdım
Bana döndü baktı
-Bir şeyim yok aşk acısı çekiyorum dedi
Sonra sarılıp ban ağlamaya başladı şaşkınlığım bir kat daha arttı hiç tanımadığım bu adam bana sarılmış ağlıyordu o anda kapalı olan havadan yağmur yağmaya başladı. Islanıyorduk ama o halen ağlıyordu sonra bi anda kolumdan tutup beni köşedeki cafe nin tentesi altına çekti anlayamamıştım bana döndü sohbet etmeye başladık bir anda yak üstü.
MEÇHUL ADAM:-Teşekkürler ben o denize atlamayı düşünüyordum beni fark edip benimle kalmasaydın atlayacaktım
BEN:-rica ederim ama hayat her şeye rağmen güzel neden hayatınıza son vermek istediniz.
MEÇHUL ADAM:-sevdiğim kadın terk etti onu çok sevmiştim evlenecektim yalnız bugün nikah günümüzdü ve o bir başkasına aşık olduğunu söyledi beni terk etti.
-Çok yazık kötü bir durum yaşamışsınız.
Bu konuşmalar geçtikten sonra bana bir çay ısmarladı sohbet koyulaşıyordu. Sonra geç olduğunu söyleyerek kalktım çıkarken numaramı istemişti bu yabancı adama sohbetten sonra 40 yıl tanıyormuşum gibi hissetmiştim.
Yağmur halen yağıyordu koştum eve doğru annem azarlıyordu fark etmemiştim ama saat baya geç olmuştu sonraki zamanlarda telefonla konuşmaya devam etmiştik meçhul adamla buluşmaya da başlamıştık. Her günümüz dakikamız çok güzel geçiyor gün sonu ayrılmak istemiyorduk birbirimizden. Artık eski kırıklığını unutmuştu aşk sözcükler söylüyordu bense on karşı bir yakınlık besliyor ama aşk diyemiyordum bu duyguma sonra bir gün bana
-hayatını benimle birlikte sonsuza kadar birlikte geçirmek ister misin? dedi
Bana evlenme teklif ediyordu. Ona beslediğim heyecan ve duygularla evet demiştim günler geçiyor gelinlik vs derken düğün tarihi yaklaşıyordu.
Düğün günü nikah ve düğün aynı salonda olacaktı. Kuaförde aradığım halde telefonunu açmıyordu, arıyordum cevap vermiyordu ablası rahatlatmıştı oda yanımdaydı ya belki salona gitti baksana geç kalıyoruz. Salona gittiğimizde davetliler ve nikah memuru da gelmişti. Ama o yoktu ortalıkta.

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:Yalnızlıklarımız

Sonraki Yazı:Photoshop nedir ?

BENZER YAZILAR
YORUMLAR
SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir