Sperm Avcısı Kadınlar türedi.

Zimbabwe de kaçırdıkları erkeklere uyuşturucu ilaçlar ve ereksi yon ilaçları vererek tecavüz eden ve sperm dolu prezervatif topladıkları söylenen kadınlar yakalandı. Kadın çete yüzünden birçok erkeği korku sarmıştı, ülke kadınları ise şaşkın durumda idi. Durum öyle abartılı hal almıştık i erkek otostopçular tecavüz korkusuyla bayan şoförlerin arabasına dahi binmiyorlardı.

Basındaki haberlere göre kadınlar erkekleri bıçak zoruyla silah zoruyla hatta yılan korkusuyla kaçırıyorlardı. Cinsel ilaç verilen kurbanlar defalarca kadınların tecavüzüne uğradıktan sonra yol kenarına terk ediliyorlardı.

Yaklaşık 2 yıldır var olan bu çete 2009 yılında ilk saldırılarına başlamış ve 2012 yılına kadar bulunamamışlardı. Tutuklanan kadınların evinde yapılana araştırmalarda 31 adet sperm dolu prezervatif ele geçirilmiştir. 2012 yılında 17 erkeğe bu şekilde tecavüz eden kadınlar en son polisin yaptığı kurban operasyonu ile tutuklandı.

Sperm avcısı kadınların çetesi güzel ve bakımlı kadınlardan oluşuyor. Arabalarına aldıkları erkeklere darp ve saldırı suçundan tutuklanan kadınlar ifadelerinde neden yaptıklarına dair bir açıklamada bulunmazken ortaya atılan bir iddia son derece şaşırtıcıydı. Bu kadınların JUJU adı verilen bir ayin düzenledikleri bu ayini da şans ve kısmet getirmek için yaptıkları ayinde de  spermleri kullandıkları yönünde idi.

Dünya terinse dönüyor herhalde eskiden kadınlar korkarken şimdi erkekler kadınların tecavüzüne uğramaktan korkuyor bakalım daha neler yaşayacağız.

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:Sevdiğiniz İnsana Güvenmiyorsanız?

Sonraki Yazı:Ayrılınca Düşman mı Olmak Gerek

YORUMLAR

Bu yazıya 4 yorum yapılmış.

 1. Yazar

  bide başımıza bunlarmı çıktı

 2. Yazar

  Halimize şükredelim bence diğer ülkelerde neler neler varmış baksanıza 🙂

 3. Yazar

  O kadınlar bizim ülkemizdeki bazı tır ve kamyon şöförlerine denk gelse tövbe eder manastıra filan kapanırlardı heralde 😀

 4. Yazar

  Bende bu aralar birikmiş spermler mevcut isterseniz bu çeteyi bana yollayın 😕

SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir