Sony ve Spotify’den büyük ortaklık

PlayStation resmi blogundan yapılan açıklamaya göre, Sony ile anlaşma sağlayan Spotify ilkbahar aylarında PlayStation Music servisini kullanıma sunacak.

Sony, PlayStation Music olarak adlandırılan yeni servisi için Spotify ile anlaştı. PS4, PS3 ve Xperia cihazlar için sunulacak servisin altyapısını İsveçli şirket sağlayacak.

Sony ve Spotify büyük bir ortaklığa imza attı. Oyun konsolları ve mobil cihazları için PlayStation Music servisini kullanıma sunmaya hazırlanan Sony, online müzik alanında her geçen gün popülerleşen İsveçli online müzik akış servisi Spotify ile anlaşma sağladı.

PS4, PS3 ve Xperia cihazlara

PlayStation resmi blogundan yapılan açıklamaya göre, Spotify’in partner olduğu PlayStation Music servisinin dünya çapında 41 ülkede ilkbahar aylarında kullanıma sunulacağı duyuruldu. Yeni servisin başlamasıyla birlikte, PS3, PS4 ve Xperia cihaz kullanıcıları varolan mevcut Spotify hesapları ile hizmete kolayca erişim sağlayabilecek. Ayrıca, PS4 oyunları oynanırken servis kullanılarak müzik dinlenebilecek.

Music Unlimited kapanacak

PlayStation Music servisi duyurulmadan önce Music Unlimited servisi de sona erecek. Toplam 19 ülkede aktif durumda olan Music Unlimited, bu ülkelerin tamamında 29 Mart tarihinde sonlanacak. 28 Şubat – 29 Mart tarihleri arasında servise abone olan kullanıcılar için PlayStation Music servisine 30 güne kadar ücretsiz erişim hakkı sunulacak.

(SHIFT DELETE)

 

Kaynak : http://www.trtturk.com/haber/sony-ve-spotify-den-buyuk-ortaklik-106987.html

Sony ve Spotify'den büyük ortaklık

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:Türkiye fiber internette emin adımlarla ilerliyor

Sonraki Yazı:Astronomlar yeni bir gezegen keşfetti

YORUMLAR
SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir