Sizce Paramı Aşk Mı Önemli

Sizce Paramı Aşk mı Şansmı ? Son günlerin internet geyiklerinden biri daha karşınızda başlığımızı okudunuz mu ? Sosyal paylaşım sitelerinde Aşk mı Şans mı Paramı önemli gibi bir konu tartışılır oldu . Hayat şartlarının ağırlaşması yaşam koşullarının giderek kötüleşmesi bu ve bunun gibi soruların ortaya çıkmasına neden oldu.

İnternet ortamlarındada sıkça tartışılan konu hakkında her insanın farklı yorumları mevcut ve farklı şekilde cevaplar var. Bu soruya verilen en ilgin ç cevapsa şu idi

Şansın  Bana bigün gülmedi

Aşk desen yalan dolan

Param zaten yok  dolayısıyla benim için hiçbirinin önemi yok ağabey  😀

Normal sağlık bir insanın bu soruya cevabını tartışacak olursak normal nörolojik yapılı bir insan bu soruya mantıklı olarak şu şekilde cevap verir . Şans bazen insan kendi yaratabilir, şans denen olgu tamamen kurgusaldır, evrende şans matematiksel bir kuram gibidir. Aşk ise bir duygu biçimi olup tensel bedensel olmadan da yaşanabilir, Para ise kazanabilecek bir araçtır para her şey değildir. Ama diğer insanlarında fikrine hürmet etmek ve değer vermek de gereklidir. Kimi şansın önemli olduğunu savunur şans olursa aşkta olur parada olur der, kimi para olursa şansta olur aşkta olur der.

Her insan yaşam koşullarını ve yaşam biçimini aslında biraz kendi belirler kadercilik tek tanrılı dinlerin ortak özelliği olmakla birlikte insanlara tevekkülü de öğütler yani tüm yapılması gerekenleri yapıp beklemeyi, size tavsiyem bu soruların cevabını vermeden düşünmeniz çünkü her şey Allahtan gelir,ne şans ne aşk ne para kendiliğinden var olur.

Sevgili okurlar sizce ŞANSMI AŞK MI PARA MI ÖNEMLİ ???

Aşk, sevgi ,şans ve para lı bir ömür dileriz .Ancak sölemeden geçemiceğim aslında bunların en önemlisi sağlıktır değerli okurlar. Çünkü sağlığınız yoksa ne aşk yaşayabilir ne şans dileyebilir nede para harcayabilirsiniz. sağlıkla kalın….

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:DİNLEMEK

Sonraki Yazı:Vefa nedir?

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

Bu yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. Yazar

    Şans mı Paramı önemli gibi bir konu tartışılır oldu

  2. Yazar

    sımdı kalıcı yatırım para var gitmez kolay kolay. aşkta öyle sevici olursun kalıcı olur geçiçi seversin geçiçi olur.

SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir