SEVGİLİYE SÜRPRİZ
Eşinizle geçen hayatınız biraz monotonlaşmış olabilir. Her gün işten geldiğinizde yemek yiyor, televizyon karşısına geçiyor ve daha sonra da uyuyorsanız hayatınızda bir şeylerin yolunda gitmediğini düşünüyor olabilirsiniz. Böyle bir durumda daha hassas olabiliriz. Eşinizin yaptığı her hareket söylediği her söz gözünüzde büyüyor olabilir. Böyle bir durumda hayatın getirmiş olduğu monotonlukta boğulmanın eşinizin suçu olduğunu düşünmeye başlar ve aklınızca onu cezalandırmaya çalışırsınız.
İşte o zaman işler daha vahim bir duruma dönüşebilir, dikkat!
Böyle bir durumda biraz soluklanın eğer bu monotonluktan sıkıldıysanız sadece bir geceliğine yemek hazırlamayın, televizyonu açmayın. Belki eşiniz de sıkılmış olabilir size söyleyemez ya da farkında bile değildir.
İşte bu yüzden gidin ona çok şaşıracağı bir hediye alın, dışarıda bir sinema bileti ya da bir maça bilet ya da romantik bir yemek ya da hayalinizi zorlayın ve onunla monoton olmayan bir gün geçirin ve emin olun o da bu durumdan çok mutlu olacaktır. Çünkü siz monotonluktan sıkıldıysanız içten içe eşinizin size bir sürpriz yapmasını bekleyeceksiniz. Ama siz farkında olsanız da eşiniz bunun farkında olmayabilir. Bırakın biraz da o şaşırsın ve harika bir gün geçirin.
Size keyif dolu sağlıklı mutlu huzurlu günler dilerim…

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:Cep telefonunda yaşayan bakteriler!

Sonraki Yazı:El ve Tırnak Bakımı

YORUMLAR

Bu yazıya 7 yorum yapılmış.

 1. Yazar

  Olsa bir tane secvdiğimiz ne sürprizler yaparız amayok işte 🙂

 2. Yazar

  herşeyin hayırlısı arkadaşlar sabırlı olmak gerek

 3. Yazar

  İnsan bazen tek kalmak istiyor. Yalnızlık da kısa süreli olarak iyi gelir monotonluk durumlarında. Özleyince değeri anlaşılır.

 4. Yazar

  hayat işte insanı nereye sürükleyeceği belirsiz bazen oraya bazen şuraya garip.

 5. Yazar

  Güzel yazı olmuş.Tebrikler

 6. Yazar

  Bazen küçük şeyler çok fazla değiştirir insanın hayatını.

SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir