SEVGİLİDEN AYRILMAK:
Merhaba. Bugün ki konumuz eminim hepinizin dikkatini çekmiştir. Hepimiz bu ayrılıklar yaşamışızdır.
Bu konuyu yazmaya tesadüfen karar vermedim. Sabahtan beri geçmişime takılı bir ruh halindeydim ve çok ta sevdiğim bir şarkı dinliyordum. Mazi gözümün önünden geçerken bunu yazsam herkesin kendinden bir şeyler bulacağını düşündüm. Hepimizin ilk göz ağrısı ilk heyecanları sevdiği mutlaka olmuştur. Benimde oldu. Ne güzeldir o ilk heyecanlar değil mi. Göz göze gelmeler bakışmalar susarak konuşmalar. Hey gidi günler hey diyerek anımsıyorum. O zamanlar cep telefonu falan da yoktu. Ev telefonlarının başında saatlerce hatta günlerce telefon beklerdik. Tabi ki ev müsaitse. Dışarı çıkamazdık belki arar diye. Buluşmalar konuşmalar çok zor olurdu iletişim zordu çünkü. Zamanla hoşlanmalar aşka aşklar sevgiye dönüşürdü. Kavgalar fikir ayrılıkları küskünlükler daha da pekiştirirdi sevdalarımızı. Günlerce ağlardık sevdiğimiz için. Dayanamaz arardık. Barışırdık tekrar ederdi o içimize sığmayan müthiş duygular. Elimiz ayağımız birbirine girerdi saatlerce aynanın karşında durur ona güzel ya da yakışıklı görünmek için süslenirdik. Anımsadınız değil mi. Hangimiz unuttuk ki zaten. Kim unutabilir ki ya da kim yaşanmamış sayabilir ki. Hayaller kurarız onla ilgili. Mutlu güzel hayaller düşleriz. İçinde kin nefret ayrılık olmayan düşlerdi bunlar. O kadar çok şey yaparız ki onun için. Her şeyi göze alırdık. Annemizle yeri geldi mi babamızla bile kavga ederdik kim bu dediklerinde hırçınca seviyorum demek için. Derdik de zaten seviyorum kimse bizi ayıramaz derdik. Sonra da odamıza kapanır herkesin bizi anlamasını isterdik. Anlaşılmayı beklerdik bu en doğal isteğimizdi bizim. Anlamazdı kimse bizi herkes ayırmaya çalışıyor gibi görürdük hayata küserdik sadece onla yaşardık. Şimdi gülümsüyorum aklıma geldikçe. Ne deli dolu günlerdi. Kabullenmezdik hiçbir şeyi dediğim dedik yaptığım doğru derdik. Gün gelirdi sevdiğimizin bize uzak olduğunu hissederdik sorardık ne oldu geçiştirirdi. Hayal kırıklığı başlardı itiraf edemezdik gerçekleri kalbimize benliğimize. Bitti artık ayrıldık diyemezdik. Öyle zordu o çağlarda ayrılığı kabullenmek. Herkesin haklı çıkması nasılda zorumuza giderdi. Çok acı veriyordu sevgiliden ayrılmak ateş olup yakıyordu nefes alamıyorduk sanki. O zamanlar geçeceğini bilmiyorduk katlanmak zor geliyordu hatta ölmek istiyorduk. Geçti anne tüm acılar tüm yaralar bir, bir kapandı.
Gerçekten geçti mi soralım bir kalbimize. Bana sorarsanız hayır geçmedi. Umarım ayrılıklar hiç olmaz herkes sevdiğiyle mutlu olur. Esen kalın.

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:Bitkilerle Tedavi

Sonraki Yazı:SAVURGAN OLMAYALIM

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

Bu yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. Yazar

    siteniz cok güzel olmus emeginize sağlık

  2. Yazar

    güzel paylaşım

SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir