Sevgili Laptopum,

Bu satırları sana yazıyorum sana veda ediyorum aslında, benim çok kahrımı çektin sen explorerinle çok sörf yaptım googleden çok şey arattım, birçok vizyondaki filmi seninle izledim ama artık sana veda ediyorum neden mi ? geçen gün teknoloji markette senden daha cekici daha ve daha hızlı birini gördüm ve ilk görüşte aşık olduk, yani artık yaşlandın sende kabullen bunu belki böylesi daha iyi olacak ama seni atacağımı düşünme sen benim yedeğim olarak her zaman kalacaksın çok kahrımı çektin emektarsın nede olsa.

Şimdi biliyorum yine son satırlarımı yazarken ısınacaksın ve birazdan kilitleneceksin ya ne vardı böle hırçın olmasan. Senle bir 5 yıl devam ederdik ama sen yaptın bunu sen istedin beni en güzel reklam sunumumun orta yerinde kilitlenerek rezil ettin bu sonun başlangıcıydı senin için.4-5 ay kadar daha sabrettim ama artık yeter bu gün diyorum sana yazabiliyorum ayrılmamız gerektiğini.

Nasıl  seni zorladım nasıl bana katlandın ama ne vardı be o sunumun ortasında kilitlenecek en güzel reklam sunumuydu benim için bunu bana neden yaptın işlemcini ekran kartını ,klavyeni  sevdiğim  benim can yoldaşım ettiğim ,en güzel yazılarımı sır gibi saklayan laptopum.

Yarın yeni laptopum gelecek beni anlamanı umuyorum ve bugün seni bir daha açılmamak üzere kapatıyorum. Bana kazandırdıkların için teşekkür etmek istiyorum sana ve senden beni anlamanı umuyorum.  İstersen seni benim minik arsız kızıma vereyim tuşlarını cıkartır ekranını catlatır die korkma senden öncekine bunu yaptığında daha küçücüktü şimdi alıştı ve kendi başına oyun oynayabiliyor. Birlikte bol bol kaşif Dora oynar çizgi film seyredersiniz arada zorda kaldımı seni kullanmama izin var demi deöiştim ya sen benim hep yedeği m olarak aklacaksın.

Şimdi oturumunu kapatıyorum hoşkaçal laptopum. Canın acısın diye söylemek istemedim ama yeni laptopum i7 işlemci ve harika ona bayıldım görür görmez aşık oldum. Seni ilk gördüğümde yaşadığım duygular gibi.

hoşçakal  i5 işlemcili 17” ekranlı gümüş rengi laptopum.

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:Hayat bir oyundur.

Sonraki Yazı:İstanbul flex kimdir?

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

Bu yazıya 3 yorum yapılmış.

  1. Yazar

    Sevgilinden ayrılmış ki yazmışsın 🙂 i5 laptoplar o kadar da kötü değil bence bende de casper i5 işlemcili bilgisayar var ve memnunum. İ7 li bilgisayarın hayırlı olsun.

  2. Yazar

    kanka aşkolsun yani telif hakkımı isterim yazılarımı yaınlamışsın ama halen telif hakkı ödmeedin 😀

SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir