Sevdiğiniz Erkek Tarzı Hangisidir Test

Sevgili bayan okuyucularımız birlikte olduğunuz, partnerinizi ne kadar tanıyor ve biliyorsunuz? Birlikte olduğunu erkek sizin için neler ifade ediyor biliyor musunuz? Onu yakından tanıyorum diyorsanız yazımızı okumaya devam ediniz. Size yönelttiğimiz sorulara vereceğiniz evet hayır cevaplarıyla onun hangi tip erkek olduğunu bulabilirsiniz. Yalnız cevaplarınızdan biri bile hayırsa diğer erkek tipine geçiniz.
Anasının kuzusu Erkek tipi
1-İyi giyiniyor mu?
2-Şefkatli mi?
3-Annesine önem veriyor ve onu sürekli arıyor mu?
4-Annesinden bahseder mi sürekli ?
Sorularımıza cevaplarınızın hepsi evetse bu tip erkekler anne düşkündür ve annesinin hayatını kontrol etmesine izin verir ve onun hayatında olmasını ister ikili ilişkinizde cadı kaynana istemiyorsanız uzak durun önerimiz. Yok hayatınızda bir büyük bana önder olsun diyorsanız size uygun.
Kazanova (Çapkın Aşık)
1-Yakışıklı mı ?
2-Etkileyici Konuşur mu ?
3- Size Çok sık iltifat eder mi?
4-Etrafında bayan arkadaşları var mı ?
Sorularımıza cevaplarınız evetse bu tip erkekler uzun bir ilişkiyi sevmeyen günü birlik yaşayan hovarda tiplerdir. Ancak çok etkileyici baştan çıkarıcı bir kadına hayır demezler . Bağlanmaktan hoşlanmazlar. Bu tarz bir erkekler beraberseniz ben de bağlanmak istemiyorum iyi vakit geçirelim yeter diyorsanız ne diyelim karar sizin.
Ben Kralım
1-Kendi zevkine düşkün mü?
2-Etkileyici ve kibar mı ?
3- Hiçbir şey de telaş yapmıyor mu ?
4- Evde birlikteyken size yardım etmeye yeltenmiyor mu?
Sorularımıza cevaplarınız evetse bu tip erkekler ne yemek yapmayı bilir nede ileriki hayatınızda size yardımcı olur. Kazara bu tip bir erkekle evlenirseniz evde hiçbir sorumluluk almaz ve telaş istemezler.Buna karşın odalarının düzenli ve temiz olmasını yemeğin ve sofranın kurulmuş olmasını beklerler .Eğer bu tip erkekle birlikteyseniz tipik türk erkeğidir ve sizde geleneksel bir bayansanız iyi anlaşacaksınız.
Değeri Bilinmemiş dahiler
1-Şiir yazar mı ?
2-Çalışmıyor mu ?
3-sürekli imaj mı değiştiriyor?
4-Dikkatsiz mi?
Sorularınızın cevabı evetse bu tip erkekler değerinin bilinmediğinden sürekli yakınır ve işe gidip çalışmaktan hoşlanmazlar ve de sorumluluk almazlar. Bayan karşısında pasiftirler. Bu tip bir erkekte kendinizi hiç yıpratmayın bayanlar bu adam olmaz.
Etkisiz birey
1-Söylediklerinizi dinleyip sadece evet mi diyor?
2- Siz ona bağırsanız bile başını önüne eğip susuyor mu?
3-Güzel sözlerinin sonunda ağlamaklı ifade takınıyor mu?
4-Kadınlarla iyi anlaşıp onlarla örgü çeşitlerini mi konuşuyor?
Sorularımıza cevabınız evetse bu tip erkekler dominant karakterli kadınlar için ideal adaydır. Çünkü ilişkilerinde etkisiz bireydirler. Karşıda konuşan partnerini onaylar ifadeyle dinler ve söylenenlere itiraz etmezler.
İş Adamı1-Çok mu çalışıyor?
2-Yaptıklarınızı önemsemiyor işlerinin yoğunluğunu mu öncelikli buluyor?
3-Çok nadir gülümsüyor ve ciddiyeti elden bırakmıyor mu ?
4-Yaptığı işte kariyerinden çok fazlamı bahseder?
Sorularımıza cevabınız evetse bu tip erkekler işini ön planda tutar bağlanmaktan korkar işine engel olur korkusuyla partnerine gerektiği kadar ilgi göstermezler. Pek fazla gülmezler vede espiri yapmazlar eğer onunla iş ortamındaysanız iyi anlaşırsınız ama bu adamdan romantik bir aşık olmasını beklemeyin.
Maço Tavırlı
1-Sizi aşırımı kıskanıyor ?
2-İsteklerini emir şeklinde mi söylüyor?
3-Sizden kendisine koşulsuz uymanızı bekliyor?
4-Siz ağladığınızda ağlamayı zayıflık olarak görüyorsa?
Sorularımıza cevabınız evetse bu tip erkekler kadınlara baskın olmayı yeğlerler. Kadının ona hizmet etmesi gerektiğine inanır. Kurduğu cümleler emir tarzıdır, şiddet meyillide olabilirler.
Metroseksüel Ben
1-Sıra dışı tarzlarımı var?
2-Saçı her zaman bakımlı ve tırnakları manikürlümü?
3-Giyim sitili modaya uygun mu ?
4-İltifatları ve çiçekleri eksik etmiyor mu sizden?
Sorularımıza cevabınız evetse bu tip erkekler bakımlıdır ama efeminen değildirler. Onlar stil giyinmeyi ve bi bayana nasıl davranılması gerektiğini iyi bilirler. Sıradanlığı sevmezler yanlarında ki kadından bakımlı olmasını beklerler.
Sevgili sohbet sever arkadaşlarımız yazımızın sonunda size şunu da belirtmek isterim sevdiğiniz adam yada partneriniz ne karakterde yada nasıl tipte olursa olsun onları değiştirmek şekillendirmek zeki bir bayan için zor değildir. Hayır, bunu başaramam diyorsanız da onu olduğu gibi kabullenin siz ona ayak uydurun. Asıl olan şey sevgi saygıdır. Her ne olursa olsun şunu unutmayınız ki bir erkek ne kadar maço olursa olsun son sözü her ne kadar kendi söylüyor sansa da aslında son sözü hissettirmeden kadın söyler……. Sağlıcakla ve esen kalın.

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:SABRETMEK

Sonraki Yazı:Sözcüklerle Kazanmak

YORUMLAR
SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir