Sesli sohbet ve Görüntülü Chat Yönetici Olmak :

Sesli Sohbet ve görüntülü Chat sitelerini açmak 1saat bilemediniz 45 dk sürer. Kurulumu kolay olan bu platformların yönetimi bir o kadar zordur. Tüm kullanıcıların sorunlarına yetişmek site ortamında mutlu olmalarını sağlamak ve gerekli kararlar vererek görev yükseltmek haklı ve hakkaniyetli davranarak herkese eşit muamele etmek çok kolay değildir. Herkes site açabilir ama herkes bir siteyi yönetimi devam ettiremez zaten sanal ortamda bu tür örneklere çok rastlıyoruz. Site açıp 2 gün sonra sitesini satmaya çalışan ya da kapatan çok kişiler bulunmaktadır.

Sesli Chat sitelerde yönetim anlayışı ne  emirlerle nede küfür vari yaklaşımlarla yapılır. Yönetim nabza göre şerbet vererek huzur bozacak insanları uzaklaştırarak gerçekleştirilebilir. Yalnız kimsenin emeklerini heba etmeden teşekkür ederek kavgasız gürültüsüz ayrılış sağlanmalıdır.

Sesli sohbet siteleri kimsenin yöneticilik egolarını tatmin ettiği ortam değildir . Kişiler bu ortama emir almaya değil eğlenmeye geliyorlar, bu nedenle insanlara yaklaşım nabza göre olmalı.

Sesli Sohbet sitelerinde yönetici konumunda ki insanlar diğer yöneticilerin fikirlerini de alarak hareket etmeli ve onların fikrinde de doğruluk payı var ise  buna göre de hareket etmelidir. Genelde yapılan toplantılarda bu amaçladır.

Sohbet sever arkadaşlar site yöneticilerinin işini zor olduğunu düşünerek emek verilerek oluşturulmuş bu ortamlarda sizinde yardımlarınız gereklidir bunarlı göz önüne alarak çalışmanızı rica eder . İyi sohbetler dileriz.

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:ÇOBAN VE ZENGİN KIZ

Sonraki Yazı:AŞKIMIZ SAPLANTIYA DÖNÜŞTÜ NE YAPABLİRİZ?

YORUMLAR

Bu yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. Yazar

    merhaba,evet sohbet sitelerinde moderator olmak,her kisinin harci degildir,biraz genis olmak gerekir,asabi kisiler bu isi yapamazlar. herkes bir konuda uzman olabilir ama, herkes yonetici olamaz…

  2. Yazar

    merhaba,evet sohbet sitelerinde moderator olmak,her kisinin harci degildir,biraz genis olmak gerekir,asabi kisiler bu isi yapamazlar. herkes bir konuda uzman olabilir ama, herkes yonetici olamaz

SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir