Sesli Chat Sitelerinden ban ve gag neden var?
Sesli ve görüntülü chat sitelerinde görevlilerin huzursuzluk ve küfür eden misafirleri cezalandırmak amaçlı kullandığı komutlardır. Bu komutların keyfi ve haksız yere kullanılmaması gereklidir. Görevliler bu komutları gereksiz kullandığında site yönetimi bu kişileri cezalandırır. Ban ve gag komutu cezalandırma amaçlı kullanılır bu komutları sistem yöneticisi açar ama genelde sistemde ban ya da gagı kim attıysa onun açması mantıklıdır. Reklam veya diğer zararlı davranışlar nedeniyle atıldıysa bunu sahibi bilebilir.Sesli Sohbet ve arkadaşlık ortamının kurulması amaçlı kurulur.Ban ve gag olmadan siteyi yürütmek zordur nedenine gelince eğer reklam atan biri olursa onu cezalandırmak gereklidir. Siteler arası reklam atma sitelere user sağlasa da bunun önüne geçilmezse rekabet ortamı giderek daha içinden çıkılmaz bir hal alır. Ortalık karışır.Eğer haksız yere ban veya gag yediyseniz sistem yöneticileriyle irtibata geçin ve olanları kendilerine anlatın bu şekilde ban yada gagınızın açılmasını sağlayabilirseniz. Durumu değerlendiren sistem yöneticisi sizi ban yada gag atılan kişiyle toplantı odasında buluşturup sizinle durumu aydınlatabilir. Ban ya da gagınızın açılmaması gereken bir durum yaşadıysanız bu ve sistem yöneticisi bunu doğrularsa açılmayacak ve süresiz olarak uzaklaştırılacaksınızdır. Sesli Chat  ve görüntülü sohbet ederken kurallara uymanız halinde keyifli zamanlar geçirerek yeni dostluklar edinebilirsiniz. İyi Sohbet  ler dileriz.

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:KIVIRCIK ALİ ” KÖR OLASICA ”

Sonraki Yazı:Seyduna Türküleri ‘ Nefesimi Süreyim ‘

YORUMLAR

Bu yazıya 11 yorum yapılmış.

 1. Yazar

  Sitenizin kurallarını begendim gayet mantıklı reklam yapan kişileri uzakştırmanız gerekir tabii ki..

 2. Yazar

  Bence de mantıklı, sonuçta huzuru bozan kişilerin cezalandırılması veya atılması gerekiyor.

 3. Yazar

  Bu kuralları çok çok iyi bilirim tr deki hemen hemen bütün global isim yapmış sunuucların irc operatörlüğünü ve helperliğini yaptım ( hala yapıyorum çok fazla olmasada) mirc bizim işimiz sohbet bizim işimiz ustad :=)

 4. Yazar

  Çok güzel paylaşım hocam ellerinize sağlık..

 5. Yazar

  güzel site olmuş.

 6. Yazar

  süper

 7. Yazar

  Gayet olması gereken şeyler bencede.

 8. Yazar

  zaten bunun olması en mantıklı şeydir.forum siteleri ve bu tür siteler her zaman bu sistemi kullanmış yararını da görmüştür.

 9. Yazar

  paylaşımınız için teşekkür ederm..

 10. Yazar

  sohbet odalarını yönetmek için olmazsa olmaz şeyler, sohbette düzeni sağlamak rahatsızlığı önlemek için geçerli yöntemler.

 11. Yazar

  Sesli chat sitelerine bir turlu alisamadim, Irc Turiyede bitmis dahi olsa hala web tabanlis yazili sohbet siteleri bence daha cok ilgi goruyor

SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir