link

SEN GELİNCE

senle beraber

SEN GELİNCE
Kopkoyu simsiyah bir yalnızlığın ortasında geldin sen bana, araladın o yalnızlık duvarlarını ve içeri daldın sormadan, şikâyet etmedim korkmadım hesapsızca yaşamak istedim seninle bende sana ayak uydurdum sonraları, siyahlarımı beyaza beyazı da renklere dönüştüren sen oldun.
Nasıl beni sarıp sarmaladın korudun tüm her şeye karşı bana siper oldun. Aslında güçsüz değildim ama sahiplenilmek sahip çıkılmak nasılda hoşuma gitmişti ilkez önemseniyordum biri tarafından değer veriliyordum. Tüm bunları yaşarken mutlu olmamak elde miydi? Mutluluktan 4 köşe olmak deyimi vardır ya ben 9 – 10 -11 köşe olmuştum. Gittikçe de artıyordu köşe sayım.
Yalnızlığımın duvarlarını yıktın sonraları benim o adam dünyaya pembe gözlüklerle bakıyordum, fark etmediğim görmediğim detaylara bakıyor seviyordum bu dünyayı yeniden. Yalnızlığımın duvarları arasından çıkarırken sen beni alışmadım bir süre aydınlığa belki üzdüm seni bunlar içinde affet beni bir tanem. İstemeden oldu alışık değildim çünkü böylesine mutlu olmaya bana acıları reva görmüştü kader İncinmişliklerim vardı benim. Çok şükür unutturdun bunları da bana.
Yalnızlık içinde sen gelince işte böylesine değişti dünyam böylesine yıkıldı duvarlarım. Böylesine mutluluğu yaşar oldum canım can parçam.
Sana şiirler yazdım şarkılar tuttum aşkım dedim sonraları canım dedim. İçime şu yüreğimin tam ortasına işledin sen. Kimse söküp alamaz seni oradan kimsenin gücü yetmez bunu anla sen bile kendini alamazsın artık benden. Ama vazgeçsen bir vakit sonra benden o zaman ne yaparım bilinmez canım can parçam.
Gün geceden sabah dönüyor şimdi gözlerim uykuya ha daldı ha dalacak seni düşünerek kavuşacağımız günü hayal ederek yalnızlığımla uyuyorum şimdilik hoşça kal yalnızlığımı yenen kahraman şövalye.

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:NEREYE DÜŞECEĞİNİ BİLMEYEN YAĞMUR DAMLASI :

Sonraki Yazı:Yılbaşı Hediye Önerileri

YORUMLAR

Bu yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. Yazar

    Çok duygusal bir metin,gözlerim doldu.

SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir