Score! Oyunu Ücretsiz

iPhone telefonlarda oyun oynamak birçok kullanıcının tercih ettiği bir eylemdir. Zaman geçirmek ve eğlenmek amacıyla indirilen oyunlardan kısa sürede sıkılıyorsanız size Score! adlı oyunu tavsiye ederim. Özellikle futbolla ilgilenen kullanıcıların ellerinden düşüremeyecekleri bu uygulama kısa bir süre için yeniden ücretsiz. Normalde 0.99 dolardan satılan bu güzel oyunla gerçekte atılan golleri telefon ekranınızdan sizin atmanız isteniyor. Birçok efsane futbolcunun attığı o zor golleri ben de atmak istiyorum diyorsanız uygulamayı App Store’den temin edebilirsiniz.

Oyunun içeriğinden bahsetmek gerekirse futbolcuların yeşil sahalarda attıkları efsane golleri siz parmaklarınızla atmaya çalışıyorsunuz. Birçok milli maçta atılan golü içeren uygulama sürekli güncelleniyor. Van Basten’in attığı o akıl almaz golü, Hamit’e ödül kazandıran füzeyi cebinizde yaşamak istiyorsanız oyun tam size göre. Oyunun 3 adet zorluk derecesi var. Amatör, profesyonel ve bonus. Amatörde oyuncuların attıkları golün birebir halini kolay bir şekilde atmanız gerekiyor. Profesyonelde ise işin içine biraz daha zorluk giriyor. Bu ikisini sorunsuz geçip, yıldızları topladığınız takdirde ise bonus kısmı açılıyor. Burada ise gerçekte atılan goller değil daha farklı şekilde goller atmanız isteniyor. Hamit’in gelişine vurduğu topu bonus seçiminde  orta açarak gol yapmanız gibi.

Roberto Carlos, Hagi, Van Basten gibi efsaneleri çağımızın model futbol oyunlarında yönlendirememek hepimizin içerisinde kalan bir ukde. Ancak Score! ile bunu biraz olsun azaltabilir, efsane gollere ortak olabilirsiniz.

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:S-Note Uygulaması ve Özellikleri

Sonraki Yazı:Al Ömrümü Koy Ömrünün Üstüne

YORUMLAR

Bu yazıya 3 yorum yapılmış.

  1. Yazar

    Uygun olduğum bir zamanda deneyeceğim yolculuk yaparken sıkılmamak için lazım olabilir :=)

  2. Yazar

    Ne oyun yazmışlar adamlar cep telefonuna, helal olsun..Çok eğlenceli tavsiye ederim.

  3. Yazar

    güzel yazı olmuş teşekkür ederim

SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir