Sanalda Tanıştığınız İnsanlar Tarafından Unutulmayın.
Sanal ortam içerisinde pek çok insanla tanışıyorsunuz bu insanlarla sohbet edip kısa bür süre geçtikten sonra siz ya da karşınızdaki sizi hafızasından bir anda silebiliyor. Bir sonraki karşılaşmanızda veya görüşmenizde sizi hatırlayamıyor. İşte bu durumlara maruz kalmamanız için size birkaç önerimiz olacak bu yöntemlerle akılda kalacak ve unutulmayacaksınız. Tabi unutulmamak istemiyorsanız geçerli olacaktır önerilerimiz eğer siizn için önemsiz geldiyse unutulmayı da tercih edebilirisiniz sizin seçiminiz
1-Tanıştığınız kişilere adınıza ait espirili bir örnek verin örneğin (Adım murat sen tur at da die bilirisin) Böylelikle kendinizle barışık olduğunuz izlemini verirsiniz ve karşınızdaki kişi sizi espirili bir kişilik olarak hatırlar.
2-İsminizin verilmesine dair bir hikayeniz varsa anlatarak karşı tarafın hafızasında yer edinebilmenizi sağlayabilirisiniz. (örneğin babam bana bu ismi koymuş çünkü askerlik arkadaşı savaşta ölmüş onun adını koymuş gibi)
3-Msniz de başlıkta nick namenizi ve bulunduğunuz siteyi başlık olarak kullanın. Karşı tarafın msnsini alarak ekleyin ve isim listesinde böylelikle nick ve sitenizle unutulmamış olursunuz.
4-Sürekli aynı nick name i kullanarak akılda kalıcı olun
5-Eğer kameralı görüşme yaptıysanız görüşme esnasında yüzünüzü bir arkadaşınızın ünlü birisine benzettiğini söyleyerek yüzünüzü incelemesini isteyin unutmayın isimler unutulsa da simalar unutulmaz.
6-Kedinize ait bir slogan kullanın ve konuşma esnasında bunu birkaç kez kullanın.
Sanal ortamda tanıştığınız insanlarla kalıcı dostluklar edinmek ve akılda kalıcı olmak isityorsanız önerilerimizi dikkate almanızı öneririz.
İyi sohbetler.

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:Umutsuzluğun Depresyon ve İntiharda Önemi

Sonraki Yazı:Laptoplar da Fazla Isınma Sorunu

BENZER YAZILAR
YORUMLAR
SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir