Sanal dünyada Yalanlar
Sanal ortamda insanlar bazen olmak istedikleri kimliklere bürünürler hiç olamadıkları karakter olurlar. Bu tür ortamlarda dikkat etmek gerekir hani derler ya yalandan korkmam yılandan korktuğum kadar, yalan yılan kadar zehirlidir o zehri karşınıza aşıladınız mı doğrular ortaya çıktığında zehir ölümcül olduğundan karşınızdaki ölür.
Sanal ortamlarda olamadıkları insan olma peşindeki kişiler öle yalanlar söyler ki bazen boyunu aşar ve işin içinden çıkamaz oysa gerçekler insanın başını ağrıtmaz. Geçekler den utanılmaz her ne olursa olsun başınızı öne eğdirmez. Sohbet sever arkadaşlar sanal ortamın vefalı dostlukları, güzel birliktelikleri de yaşayabilirisiniz yeter ki tek şeyi unutmayın yalan söylemeyin.
Sanal dünya sizin için stres atma için kullandığınız bir araçta olabilir ya da sosyal ortamınızı korumak için de kullanabilirsiniz. Sanal ortama kendiniz fazla kaptırmadığınız sürece sorun yoktur.Fişi çektiğinizde gerçek dostluklar reel de kalıyorsa ne mutlu size sağlıklı iletişim kurabiliyorsunuz demektir.
Sanal dünya denilen ortamın gereğinin yalan olduğunu düşünmeyin geçeklerle de güzel dostluklar arkadaşlıklarda edinebilirisiniz.
İyi sohbetler dileriz.

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:Mutlu olmak Daha mı ? Zor Artık

Sonraki Yazı:Olazsa Olmazlarımız

YORUMLAR

Bu yazıya 5 yorum yapılmış.

 1. Yazar

  Evet sanal dünya insanları bir bakıma yalan söylemeye mecbur bırakıyor

 2. Yazar

  sanal alemde konuştuğunuz kişilere dikkat etmek gerek.özellikle alışveriş yaptığım siteler ve kişilere….

 3. Yazar

  daha ne yalanlar var neler…Teşekkürler güzel bir yazı

 4. Yazar

  bazı insnalar için sanal hayat gerçek hayattan farklıdır ve başka bir kişiliğe bürünürler ve sivil hayatta yapamadıkları içlerindeki kötülükleri sanal alemde yapmaya çalışırlar yalan ve daha fazlası…

SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir