Samsung yine plastiği seçti

Samsung yeni akıllı telefonunu sunmasına sayılı günler kala tanıtılacak olan ürünün özellikleri yavaş yavaş belirmeye başladı. Yeni akıllı cihazındada plastik kullanılacağı öne sürülen samsung plastik olayını kullanıcılara benimsetmeye çalışıyor gibi. Samsung tarafından verilen en son bilgiye göre tanıtımı yapılacak olan S serisi akıllı telefonda eski modellerde olduğu gibi plastik kullanılacağı söyleniyor. Diğer firmalar ürünlerinde kullandıkları materyal seçeneklerini devamlı değiştirirken samsung plastik anlayışını devam ettireceği açıkladı. Samsung CNET ’e yapmış olduğu açıklamada Y.H. Lee , cam , alüminyum ve polikarbonat gibi yeni materyaller deneyen rakiplerinin aksine , S serisinde plastiğin kullanılmaya devam edeceğini ifade etti. Y.H. Lee ürettikleri ürünlerde kullandıkları materyalleri belirlerken sadece estetik tasarıma önem vermediklerini ve ürünü  kısa zamanda etkin bir şekilde üretmelerini sağlayacakları materyali seçtiklerini belirtti. Lee ‘nin yapmış olduğu bir diğer açıklama ise daha fazla üretim gerçekleştirmemiz gerektiğini biliyoruz plastik üretmemizin bir diğer sebebi ise bu şeklinde açıklamada bulundu. Açıklama yapmaya devam eden Lee  plastik dış kaplamanın sunduğu diğer özelliklere değindi. Galaxy S serisinin plastik materyaller sayesinde uzun ömürlü olduğunu ve bataryanında daha kolay değiştirilebilir olduğunu söyledi.

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:Uçak Seyahatleri Güvenli midir ?

Sonraki Yazı:Robot Fare Korku Salıyor

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

Bu yazıya 9 yorum yapılmış.

 1. Yazar

  Plastik olması satışları fazla etkilemez bence.

 2. Yazar

  Samsungun adı yetiyor kasası plastik olmuş önemli değil bence

 3. Yazar

  ben ağır telefon severim o yüzden iphon aldım hafifi elimde kaybolyor

 4. Yazar

  Hafif bir telefon değil , sert plastikten yapılıyor. Sert plastik hem sert kolay kolay kırılmaz hemde ağırdır. Bence mantıklı bir seçim yapıyor.

 5. Yazar

  samsung yapınca yapıyor.. güzel de yapıyor.. s3 kullanıcısı olarak s4ün ekstralarını merak ediyorum.. kullanmadan anlaşılmaz..

 6. Yazar

  Plastikten olunca da maliyet düşüyor ucuz oluyor plastik olsun ne olacak ki

 7. Yazar

  Fubb’dan Selam olsun..

 8. Yazar

  Fiyatını düşürecekse sonuna kadar destekliyorum.

 9. Yazar

  özellikleri güzel olduktan sonra plastik olması çok da birşey değiştirmez diye düşünüyorum

SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir