S-Note Uygulaması ve Özellikleri
Samsung’un en son teknoloji telefonu Note2 hakkında birçok inceleme yazısı ve tanıtım okumuşuzdur bu günlerde. Gerçekten oldukça sıra dışı ve etkileyici bir tasarımla karşımıza çıkan bu ürünün birçok özelliği var. Bu yazımızda size telefonun S-Note uygulaması hakkında bilgiler vereceğiz. Telefon kullanmayı daha eğlenceli hale getirecek bu uygulama ile işlerinizi de kolayca yapabileceksiniz.

Notlarımızı oluşturmaya yarayan bu programın oldukça basit bir menüsü vardır. Dilediğiniz işlemi tek bir dokunuşla kolayca yapabilir, ayarlara ulaşabilirsiniz. Menüde görüntü modu, çizim modu, üretkenlik araçları, metin modu, silgi modu, geri al, yinele, nesle ekle, sesli not sıralanmış durumdadır. Menünün üst kısmında, tam ortada duran kırmızı buton ise not işlemini kayıt altına almanıza yarıyor.

Üretkenlik araçları ile başlayalım dilerseniz tanıtıma. Bu kısma basılı tuttuğunuz zaman alt menü açılıyor. Açılan pencereden şekil eşlemeyi seçerseniz çizdiğiniz kare, üçgen gibi geometrik şekilleri simetrik olarak düzgün bir hale sokabilirsiniz. Bu kusursuz çizimler yapmak isteyenler için harika bir özellik olmuş. Formül eşleme kısmında ise girdiğiniz matematiksel formüller ve sonucu ortaya konuyor. El yazısından metne çevirme kısmında ise dokunmatik ekranda yazdığız el yazısı metne dönüştürülüyor. Kullanım açısından en fark yaratan özellik bu belki de.

Uygulamada tüm işlemlerinizde kullanabileceğiniz pek çok fırça ve kalem çeşidi de var. Her işlemde farklı bir seçim ile değişik çizimler yaratabilirsiniz.
Son olarak kalem ya da el ile mi kontrol edeceğiniz kısmı var. Burada sadece kalemi seçerseniz sizin için daha iyi olur. Çünkü daha kolay oluyor ve istem dışı dokunuşların önüne geçiyor.

 

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:Komşuluk İlişkileri ve Komşularımızın Önemi

Sonraki Yazı:Score! Oyunu Ücretsiz

YORUMLAR

Bu yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. Yazar

    ben samsungu seviyorum ama bu telefonu daha çok seviyorum içeriği ile olsun özellikleri ile olsun süper bence sizede teşekkür ediyorum

  2. Yazar

    Bende bir samsung fanı olarak samsungun cep telefonlarına ve tabletlerine bayılıyorum.Samsungun not uygulamaları gerçekten muhteşem.Google markette güzel note uygulamaları var.

SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir