Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti.
Bu sabah spor yaparken kalp krizi geçiren ve ilk müdahalesi Beykoz Devlet Hastanesi’nde yapıldıktan sonra Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi’ne sevk edilen Mustafa Koç ile ilgili hastanenin Genel Müdürü Erhan Bulutcu gazetecilere açıklama yaptı.
Bulutcu, “Sayın Mustafa Koç’u hem Beykoz Devlet Hastanesi’nde hem de Amerikan Hastanesi’nde doktorların tüm müdahalelerine rağmen evinde geçirdiği kalp krizi sonucu kaybettik. Hepimizin başı sağolsun. Söyleyeceğim bir şey yok” dedi.
Bir gazetecinin “En son devlet hastanesinde yapılan müdahalelerde hayata döndürüldüğü yönünde bilgiler var” şeklindeki cümlesi üzerine Bulutcu, “Böyle spekülasyonlara cevap vermek istemiyorum. Söylediğim tek net şey şu; Evinde geçirdiği kalp krizi sonucunda. Bizler de Beykoz Devlet Hastanesi’ndeydik. Maalesef buraya da getirmemize rağmen kendisini kalp krizi sonucu kaybettik” diye konuştu.
Bulutcu, “Ne kadar müdahale ettiniz” şeklindeki soru üzerine yaklaşık 4 saat müdahale edildiğini söyledi.
Genel Müdür Bulutcu, “Bir rahatsızlığı var mıydı?” şeklindeki soruya cevap vermek istemediğini bildirdi.
Koç Holding açıklama yaptı
Koç Holding tarafından yapılan açıklamada, “Bu sabah saatlerinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Koç’u tüm müdahalelere rağmen kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içindeyiz. Başımız sağolsun” denildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan taziye telefonu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rahmi Koç ve Ali Koç’u telefonla arayarak başsağlığı diledi.
AA
Kaynak: http://www.trthaber.com/haber/turkiye/mustafa-koc-kalp-krizi-sonucu-hayatini-kaybetti-231129.html

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:Çin’de 5G testlerine başlandı

Sonraki Yazı:Sesli chat

YORUMLAR
SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir