Microsoft’un yeni araç çubuğu ‘Bing’Microsoft’un yeni araç çubuğu Bing,

Google Chrome’da yer alarak, kullanıcıların hizmetine açılıyor. Microsoft, yeni stratejisiyle daha fazla kullanıcıyı kendine çekmeyi hedefliyor.

Microsoft firması, Google’ın en gözde tarayıcısı Chrome için yeni araç çubuğunu kamuoyuna duyurdu. Google arama motoruna rakip olmak için çalışmalarını sürdüren Microsoft, Bing’i güçlendirmeyi hedefliyor. Yeni stratejileriyle daha fazla kullanıcıyı kendine çekmeyi amaçlayan Microsoft, bu kez Google üzerinden Bing’i kullanıcıların hizmetine sunuyor.

Yeni sekme ve yeni ana sayfa geliyor

Microsoft’un yeni araç çubuğu Bing, Google Chrome’da yer alacak. Bugün itibarıyla duyurulan Bing, otomatik yükleme ekranına da sahip. Ayrıca daha önce yapılan aramaları da hafızasında tutabiliyor.

Bing ile beraber Google Chrome; yeni sekmeye, yeni bir ana sayfaya, yeni araç çubuklarına sahip olacak. Google, ilerleyen zamanlarda Chrome içinde yeni güncelleştirmelerden yararlanacak ve bu da çökme problemlerinin de önüne geçecek.

 

alexa   youtube facebook Twitter Google

Kaynak : http://www.trthaber.com/haber/bilim-teknik/microsoftun-yeni-arac-cubugu-bing-172412.html

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:Apple, iOS 8.2 güncellemesini yayınladı.

Sonraki Yazı:Solar Impulse 2 uçuşuna başladı

YORUMLAR
SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir