link

Labirent Nedir..

LaBiReNT
labirent nedir sizce? Çıkmaz yolların sonu var mıdır? Yolları çıkmaz yapan sebep ve nedenler nelerdir diye düşündünüzmü hiç ?Bunları düşünmek seni labirente sokabilir ya çok güçlü ilerlersin yada bunu yapmaya gücün yoktur..Hedeflediğin yolda yürümek, karşına çıkan engelleri kaldırmak. Akılcı olursan yolu izlemen seçmen ve hedefine ulaşman! O zaman yaşadığımız herşeyin içinde var bu labirent…Başka bir deyişle bir oyun dışında akılcı çözümü bulma gücünü hissetmek.

Hergün karşımıza çıkan olaylarda bunu yaşarız .. Alışkın olduğumuz bir yaşam biçimi.Ya sana azim kazandırır,yada mücadele gücün azalır.. Ya hırs verir ya isyan ettirir.Gözleri bağlanmış bir insan, kısacası hayata kapalı gözlerle bakan, kendinden başka doğru bilmeyen ve kimsenin fikirlerini düşünmeyen insanlar nasıl yürür bu yolda?.Karmakarışık bir çelişki işte; bu da bir labirent değil mi? aslında .. Düşünmek istediğini ilk önce gör , hisset ve atak yap!…

Vucudun bile her gün senin için koca bir labirentde ataklarda bulunmuyor mu ? .. Kalp atışını düşün . Labirenti geçmek mi istiyorsun bir mucize yarat. Bu sefer mucizen sonu olan düz bir yol olsun . Karmakarışık olmayan yüreğinle yüreyebileceğin korkmadığın bir yol..Senin için doğru olan yol….Yol değil midir? İnsanı İstediklerine ulaştıran..Hedefle yürü. Herkesin geçemeyeceği karmaşık yoları gözlerinden kaldır açık gözlerle bak yaşama.. Karanlığa köle olma..Yanlışlarını unut ve LABİRENTLERİ YOK SAY..AYDINLIKTA yürümenin zevkini hisset.. yolun aydınlık ve açık olsun sözünüde unutma.

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:Hayat Felsefesi

Sonraki Yazı:Hepsi Rüya

YORUMLAR

Bu yazıya 13 yorum yapılmış.

 1. Yazar

  Çocukluğumdan bu yana hep ilgi duymuşumdur Labirentlere, bazen internet üzerinden buna benzer oyunlar oynarım. Gerçekten eğlenceli ve kim bulmuşsa helal olsun diyorum.

 2. Yazar

  cok güzel bir paylaşım emeği gecen ve bu konuyu paylaşan
  herkese teşşekür ederiz..

 3. Yazar

  Güzel bir makale olmuş tebrik ederim.

 4. Yazar

  Güzel bir paylaşım olmuş tşkler bu arada labirentleri severim.

 5. Yazar

  Labirent aşka benzer sonunda mutlu olabilmek için doğru adımlar atılması gerekir. 🙂

 6. Yazar

  Güzel bir paylaşım olmuş tşkler bu arada labirentleri severim.

 7. Yazar

  herkesin hayatı bence bir labirent gibi zordur..

 8. Yazar

  labirent benimde hayatımın her yönünde karşıma çıkmıştır. ama ben o yolu bulup kendimi, herzaman düze çıkarmışımdır.

 9. Yazar

  eskiden labirent oyunlarına aşırı derecede baglıydım belki günde 3 5 saat oyunlarını oynardım teşekürler bu arada guzel yazı olmuş..

 10. Yazar

  labirent benimde hayatımda herzaman karşıma çıkmıştır hem yön olarak hemde zeka olarak ..

 11. Yazar

  ben hayatımda ilkez ankaraya askere gitiğimde hiçbir yeri bilmediğim için sanki bir labirent gibi olduğum bir andı sizlerle paylaşmak istedim

 12. Yazar

  Labirentin ne olduğunu çozmeye çalışıyoruz,fakat farkında değiliz aslında halk olarak kocaman bir labirentin içindeyiz.Çırpındıkça,doğru yolu bulmaya çalıştıkça daha da kayboluyoruz,ya da birileri kaybolmamız için elinden geleni yapıp labirente daha fazla çıkmaz sokaklar mı ilave ediyo.Yaşadığımız bu dünyada eşi benzeri olmayan,dört meevsimi aynı anda yaşayabildiğimiz cennet ülkemizin büyükleri hayat labirentimizi biraz daha basitleştirin,içinde birgün sizde kaybolmak istemiyorsanız eğer.

 13. Yazar

  güzel paylaşım

SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir