KADINLARIN BEDEN DİLİ :

Erkekler kadınları anlamadıklarından şikâyet eder dururlar oysa bir kadını çözmek çokta zor değildir eğer psikolojik sorunları olan bir kadın değilse onu yaptığı hareketlerinden anlamanız ve çözmeniz zor değildir. İşte erkekler size birkaç ipucu

Bir kadın elini saçına götürüyorsa karşındaki flört ettiği erkeğin dikkatini çekmeye çalışıyor olabilir ama saçına dokunuş biçimi önemli, bu kadının nasıl bir ruh haline sahip olduğunu da gösterir. Eğer saçına dokunma işlemini yavaş biçimde yapıyorsa tam bir aşk sanatı ustası olduğunu ifade eder. Tam tersi hızlı bir şekilde yapıyorsa gergin olduğu yada sabırsız, utangaç olduğunu anlarsınız.

Size gözlerini yönelttiğinde gözlerini açarak bakıyorsa bu bakışlar bir kadının karşısındaki erkekten hoşlandığının belirtisidir. Bu bakışlar hadi iyisiniz bu kadının ilgisi sizde dememize neden olan bir ifade türüdür.

Sizinle konuşurken bilek ve avuç içlerini göstererek el hareketleriyle konuşuyorsa sizinle ilgilendiğini ve daha sıcak iletişim kurmak istediğini vurgulamak içindir. Şanlı herif seniii 😀

Göğsüne dokunarak konuşama yapıyorsa bir kadın ben anne olmaya hazırım hey hadi evlenelim demek istiyordur,  eğer evlenmek niyetinde değilseniz arkanıza bakmadan kaçın.Yok ben hazırım başıma bela alacam diye düşünüyorsanız bu kadın dürüstlüğü de simgeliyor damatlığınızı seçin.

Başını hafif yana eğip konuşan bir kadın ise teslimiyetçi,boyun eğen bir yapıda olduğunu simgeler. Sizinle ciddiyet düşünüyordur bu niyetle yaklaşıyordur.

Sevgili erkek okurlar yukarıda da bahsettiğim gibi aslında kadınlar anlaşılmaz yaratıklar değildirler, yeter ki yorumlamayı bilin ve onarlın ruh hallerini anlamak için az da olsa çaba sarf edin.

İyi Sohbetler derken sizlerde ne düşünüyorsunuz yorum alsam çok şeymi istemiş olurum 😀

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:Ağlamaktan Çekinmeyin

Sonraki Yazı:Bitkilerle Tedavi

BENZER YAZILAR
YORUMLAR
SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir