Kadınlar Neden Terk Eder?

Merhabalar değerli okurlarımız. Bu yazının başlığını okuduğunuzda ilişkiyi sonlandıranın kadın olduğunu düşünebilirsiniz. Bir kadın erkek ilişkisinde bir kadının ilişkiyi bitirmesini istemesinin nedeni aslında o ilişkideki erkeğin davranışıdır. Kadınlar eğer bir ilişkide bağırıp çağrıp sizden düzelmesiniz bekliyorsa yada size ilişkiniz için yardım almayı teklif ediyorsa o zaman hala ilişkinizden umut bekliyor demektir ama tüm bunların aksini yapıp susuyorsa ve artık hayatına bakıyorsa bu ilişkiden hiçbir umudu yoktur ve gitmeye hazırlanıyor demektir.

Terk etmeye karar veren bir kadın

1-Artık geç gelmenizi önemsemez

2-Sizi arayıp eve yoğurt getir demez muhtemelen artık evde yemek yapmıyordur.

3-Eğer sevgiliyseniz artık doğum gününüz için heyecanlanmıyordur.

4-Eğer evliyseniz daha az konuşur ve sizin pantolonunuz ütülümü kırışık mı önemsemez.

5-Eğer evliyseniz geceleri yatakta muhtemelen hep başı ağrıyordur.

Bu gibi davranış biçimleri sergiler.

İşte bu durumda oturup düşünmelisiniz. Bir erkekte kadınların tahammül edemediği tek şey ilgisizliktir. Eğer ona karşı yabancılaşmışsanız kadın bunu kabullenemez bu durumda oturup önce sabreder değiştirmeye çalışır bazı şeyleri ama yapamıyorsa o zaman kadın terk eder. Eğer kadın gitmeye karar verirse umutlarını kaybetmiştir, kendini yeniden yaşama hazırlar her şeye rağmen çoğu kadının gitmeye karar verdikten sonra yaptığı ilk şey ise eski günlerinde olduğu gibi bakımına özen göstermek olur.

Sevgili erkek okuyucular sizi seven kadının gitmesini görmek istemiyorsanız her ne olursa olsun ona ilgi göstermeli ve ona değer verdiğinizi hissettirmelisiniz onunla ertelenmiş planlarınızı hayata geçirmeli, ona varlığının vazgeçilmez olduğunu anlatmalısınız. Alışkanlıklarınız uğruna ondan vazgeçmek istemiyorsanız onu hiç sevmemişsiniz demektir.

Unutmayın bir kadın gitmeye karar vermişse arkasına bakmaz, her şeyi yok sayabilir acı çeker ama yinede susarak gider. Sağlıkla mutlu kalın…

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:BAHAR AYI GELİNCE

Sonraki Yazı:Sevgililer Günün Kutlu Olsun Hayatımın Kadını (-Masalım-)

YORUMLAR

Bu yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. Yazar

    Kadınlar her zaman terkeder bence bir nedeni yok 🙂

SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir