Hayatımda Elvedalara Yer Yok!!

Hayatımda nerden ayrılırsam ayrılıyım yada nerden çıkıp başka bir yere gidersem gideyim ELVEDA sözcüğünü kullanmadım çünkü ben o yerlerde tanıdıklarımı hayatımdan çıkarmadım asla, bir şekilde hayatımda oldular yada onları uzaklarda olsam da ardım ve de sordum. Onlara hep bir gün geri döneceğim ümidini bırakmak istedim elveda dememekle.

Elveda diyemem bu sözcüğü hiç kullanamam nedense hayatın bir sahne ve oyuncuların bizler olduğu bu oyunda rol arkadaşlarımı ya da figüran olanları unutmak istemem bırakmak istemem. Bir gün onalar la bir başka oyunda buluşma ümidiyle ayrılırım işte.

Elvedalı şiirlerde yazmam hep umut kokar benim şiirlerim. Bilirim ki bir insanın hayatında umut yoksa yaşam amacı da olmaz.

Ama aşklarda da Elveda diyemedim kimseye kolayca bana ne yaparsa yapsın 3 kere şans tanıdım karşımdakine. Tanıdığım şansların 3 ünde de başarılı olamadılarsa yine elveda demedim, sessizce arkama bakmadan çekip gittim. Ben sessizce giderim çekip gideceksem birinin hayatından ne kavgalarım olur nede ayrılıklarımda veda sahneleri çünkü sevmem vedalaşma sahnelerini ve veda sözcüklerini işte bu yüzden benim hayatımda Elvedalara yer yok.

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:Güzel saçlarınız olsun!

Sonraki Yazı:HAYATIMIN KADINI

BENZER YAZILAR
YORUMLAR
SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir