GALAXY S3 MÜ YOKSA GALAXY S4 MÜ?
Bildiğiniz gibi akıllı telefonlar insan hayatında büyük kolaylıklar sağlıyor. Yoğun iş temposu ve sürekli yükselmekte olan iş dünyası için her bir çalışanın bir akıllı telefona mutlaka ihtiyacı oluyor. Sadece çalışanlar için değil öğrenciler ve teknolojiye ilgisi fazla olanlar için vazgeçilemez bir icattır diyebiliriz.
Gelelim Samsung markalı Galaxy S3 ve yeni piyasaya sürülen S4 markalı cep telefonlarının özelliklerine… Galaxy S3 Android 4.0 işletim sistemine sahip ve 4,8” ekran kapasitesi var.133 gr ağırlığında ve 133,6×70,6×8,6 boyutlarındaki ekranıyla kendini var ediyor. Akıllı bekleme özelliği siz internette sörf yaparken göz hareketlerini takip ediyor ve ekranın kapanmamasını sağlıyor. Ayrıca S Beam özelliği ile paylaşım yapmayı oldukça kolaylaştırıyor sadece aynı özellikte başka bir Galaxy S3 telefona dokundurmak gerekiyor. Sıfır Deklanşör gecikmesi ve gülücük yakalama özelliğine sahiptir. Hiç beklemeden fotoğraflarınızı anında çekebiliyorsunuz ve siz gülümsediğiniz zaman gülümsemenizi algılıyor ve hemen fotoğrafınızı çekiyor. Galaxy S3 bu ve geniş ağ sistemiyle kullanıcılar önemli faydalar sağlıyor.
Galaxy S4 telefonundan bahsetmek gerekirse bildiğiniz gibi yeni çıkan bir telefondur. Bu ürün 8 çekirdekli 5 Octa Exynos işlemciye sahip ve 130 gr ağırlığında 7,9 mm boyutlarındadır. Galaxy S3 ile görünümü aynı fakat biraz daha ince görünüyor. Gözümüzle sensörler sayesinde kitap sayfalarını çevirebilme özelliğine sahiptir.9 adet sensörü bulunuyor. Bunlar; yakınlık, denge çarkı, ivmeölçer, nemölçer, termometre gibi birçok özelliğe sahiptir. Ayrıca S3 telefona kıyasla camı kolayca çıkmıyor.
Artık seçim size kalmış benzer özelliklere sahipler ve siz kendinizi hangisinde daha iyi hissederim diyorsanız onu seçebilirsiniz.

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:Geçmişten Günümüze Medya

Sonraki Yazı:CEP TELEFONU İLE İLAÇ KİMLİĞİ ÇIKARMAK

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

Bu yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. Yazar

    Galaxy4 tabiki adamların sloganı S”teve Jobs bu telefonu görseydi ağlardı” diyerek şu anda laflar dolaşıyor siz düşünün.

  2. Yazar

    Bence S3. En yeni her zaman en iyi değildir.

SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir