Facebook ücretlimi oluyor.

Facebook çılgınlığının hat safhaya ulaştığı günümüzde yakında kullanıcıları bir sürpriz bekliyor. Bu sürpriz belki de birçok kullanıcının facebook’u terk etmesine neden olacak.

Birkaç zamandır çeşitli reklam hileleriyle gündeme gelen ve reklam geliri elde eden facebook marka değeri arttıktan sonra şimdide yazılan iletileri “tüm arkadaşlara göndermek” seçeneğini ücretli hale getiriyor.

Haber basına Facebook sözcüsü tarafından iletildi. Detaylardan bahsedilirken aslında bir süredir deneme aşamasında olduğunu ama en kısa sürede hazırlıkların tamamlanacağını ve yayın hayatına gireceği belirtildi.

Facebook’un ücretli olması durumunda kullanıcıların uygulamadan ayrılabilecekleri de göz nüne alınıyor.

Facebook’ un Türkiye de 30 milyon kullanıcı bulunmakla beraber. Türkiye de kullanıcıların ücretli olması durumunda hesaplarını  iptal etmesini öneririz. Çünkü aksi takdirde her iletiniz ücretli olacak ve gönderdiğiniz yazılar hesabınıza para olarak eklenecek.

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:Laptoplar da Fazla Isınma Sorunu

Sonraki Yazı:BİR KAVUŞAMAMA ÖYKÜSÜ

YORUMLAR

Bu yazıya 3 yorum yapılmış.

 1. Yazar

  Valla zerre kadar faceye ilgi ve alakam yok hem kan kaybeder bu şekilde faydası olmaz gibi.

 2. Yazar

  Facebook çok para kazanmak istiyor. Bu yüzden de her şeyi yapıyor. Ama bence artık şirket çöküş dönemine girdi.

  • Yazar

   haklısın para kazanmak isteniyior. farkında değiller şimdi daha az kişi girecek elilerine para gelmeyecek. mesela 100 kişi girecek ise 5 kişi girecek

SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir