ERKEKLERDE AĞLAR:Merhabalar değerli okurlarımız . Hüznün erkeği kadını yoktur. Ağlamak insanı rahatlatan bir histir ve Erkeklerde ağlar.Bazen insan öyle doluyor ki her şey üstüne geliyor gibi hissediyor, hayat çok ters gidiyormuş gibi, Yağmur yüklü bir bulut gibi hep boşalmak isteyen ama bir türlü boşalamayan bir bulut gibi oluyor insan. Ağlamak güzel şeydir aslında, insanın içini boşaltması için, rahatlaması için çok gerekli bir şeydir bence. Erkekler bu konuda hep kısıtlanmıştır, erkekler ağlamaz, ağlayan erkeğe adam denmez gibi bir sürü saçma sapan laflar vardır ortamımızda. Erkekler de ağlar ve şöyle bir gerçek var ki erkeklerin ağlaması asla yalan olmazmış, bir damlası bile timsah gözyaşı olmazmış erkeklerin. Bende bir erkeğim hem de her gece hiç durmadan ağlayan bir erkek, sevgisini, hüznünü gözyaşlarına hapsetmiş bir erkek. Ağlıyorum ama bunu söylemekten hiç korkmadım, hiç utanmadım. Çünkü biliyorum ki ağlamak ne korkulacak ne de utanılacak bir şey değildir. Gerçek olan şudur ki bir erkeğin ağlaması onun aslında ne kadar duygulu ve gerçekçi olduğunu anlatan bir şeydir. Bazıları da erkeklerin kadınların yanında ağlamasının gururunu yok edecek bir şey olduğu fikrindedirler. Ben sadece iki kadının omzunda ve sadece o iki kadın için ağladım, annemin omzunda sevdiğim kız için ağladım birçok kez ve sevdiğim kızın omzunda hayat için ağladım birçok kez. Erkekler ağlar hem de kadınlardan daha çok ağlar. Ama hiç bilinmesini istemedikleri için her zaman saklarlar. Erkeklerde ağlar ve ağlarlarsa gözyaşlarının bir damlası bile yalan olmaz. Erkekler size sesleniyorum biliyorum ki sizde birçok kez ağladınız belki de aranızda hala ağlayanlarda vardır. Unutmayın ağlamak ne utanılacak ne de saklanacak bir şey değildir. Sağlıkla ve esenlikle kalın değerli okurlarımız.

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:FACEBOOK TA TROJEN VAR

Sonraki Yazı:ÇARESİZ DERTLER

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

Bu yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. Yazar

    Erkekler kadınlara göre daha sağlam oldukları için ( kadınlar duygusaldır ) ağlamaz derler ama durum gerçekten görüldüğü gibi değil.Erkekler de ağlayabilir hemde olmadık durumlarda.

SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir