Erkekler Kadınlardan Neler Bekler ?

Kadınların erkeklerden beklediklerine dair çok yazılmış ve çok konuşulmuştur ya erkekler bir kadından ne bekliyor yada ne istiyor biliyor musunuz? eğer bu sorunuzun yanıtı hayırsa aşağıdaki maddeleri sonuna kadar okuyun rehber olacak bu yazımızı arşivnizde saklamanızı yorum yapmanızı da bekliyoruz.

Romantizm (Romantik Olmayan Kadın Var mı Demeyin )

Romantik ve duygusallığın peşinden koşan yalnızca kadınlar değildir. Erkekler de romantik bir sevgili veya bir eşten hoşlanabilirler.  Romantizmi tadan erkek kadınına daha fazla sahip çıkar ve ona karşı korumacı olacaktır.

Dişi Bir Kadın

Erkeklerin beyni her zaman bacak aralarında değildir. Ancak seks onlar için gerçekten önemlidir. Mutfakta iyi yemek yapan, çocuklarıyla oynarken ilgilenirken iyi bir anne ve yatak odasında fantezileriyle baştan çıkarabilen kadın görmek isterler. Erkeği cezp edebilecek kadın gerek bakışlarıyla gerek cilveleriyle akıllarını baştan alabilecek olmalıdır. Bayanlar unutmayın elinizdeki dişilik silahlarını kullanmayı bildiğinizde erkek sizden vazgeçmeyecektir.

Sessizlik

Erkekler bazen her şeyden soyutlanıp kendileriyle ilgilenmek yani kafa dinlemek isterler ve sizin bu isteğine karşı saygılı olmanız gereklidir. Bu davranışı sizden sıkıldığı anlamına gelmez . Bazen sorunları çözmek adına rahat düşünebileceği ve yalnız olabileceği bir ortam arar. Bu ortamı bulduğunda ise sizden uzaklaşmış gibi gelebilir ama gerçek amacı aslında biraz yalnızlıktır.

Yalansız sade Gerçek

Herkes yalansız gerçeği duymak ister. Erkelerde istisna bir olay değildir, boş düşüncelerle ve fikirlerle, kuruntularla kafasını doldurmak istemeyen erkek dürüstlüğe çok önem verir.  Bir kadında yalan gördüklerinde sebepsiz uzaklaşabilirler. Yalan asla dayanamayacakları ve affedemeyecekleri bir olaydır onlar için.

Çok konuşma söylenmeme

Erkekler kadınlarda en çok yakındıkları şeyde çok konuşmaları ve boş konuşmalarıdır. Bir erkeği Ayşe hanımın kızının başka kocaya kaçması ya da bilmem kimin kocasının aldığı pahalı mücevher onu pek ilgilendirmeyecektir. Maç arasında ona birşeyler anlatmaya çalışmanızda bir erkeği mutsuz edecektir. Kendi kendinize onun hakkında şikayetlenmenize de kulak misafir olduğu zamanlarda içerleyecektir.

Güldüren Kadınlar Tercih Edilir.

Her zaman kadınalr kendilerini güldüren erkekleri tercih eder aynı durum erkekler içinde gereklidir. Onu güldürebiliyorsanız espiri anlayışınızla onun tebessümünü dahi sağlayabilirseniz, onun hayatında kesinlikle farklı bir yer edineceksiniz demektir.

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:KALBİMDEKİ KANAYAN YARA

Sonraki Yazı:Sevdiğiniz İnsana Güvenmiyorsanız?

YORUMLAR

Bu yazıya 14 yorum yapılmış.

 1. Yazar

  Erkeklerin diline tercuman olmussunuz . Paylasim icin tesekurler

 2. Yazar

  Türkiye’nin En Eski sitelerinden birisi Olan mynet, ayrıca türkiye’de en cok tercih Edilen sohbet servislerinden..

 3. Yazar

  erkekler genellikle aşk bekler ama istediğini bulamaz 🙂

 4. Yazar

  Çok şey bekleriz ama çoğu zaman beklediğimizi alamayız 😀

 5. Yazar

  Klasik olabilir belki ama “Sadece biraz anlayış.”

 6. Yazar

  Erkeklerin tek istediği şey sevilmek bence,teşekkürler yararlı olmuş.

 7. Yazar

  Erkekler fazla birşey beklemez , sadıklık bekler sadece…

 8. Yazar

  Gerçekten güzel bir yazı olmuş gayet açıklayıcı

 9. Yazar

  Ben Şahsen sadekat ve huzur beklerim arkadaşlar…

 10. Yazar

  anlayış ve sabır 🙂

 11. Yazar

  Bir erkeğin bir kadından ne beklediği, karşısındaki kadına göre değişir (:

 12. Yazar

  Erkekler kadınlardan sabır bekler, erkekler kadınlardan şefkat bekler, anlayış bekler.

 13. Yazar

  Kadinlarin istedigi yakisikli,kasli,romantik,yemek yapmayi bilen, iyi cocuk bakan biscolota erkeği 🙁

 14. Yazar
  Abiye Elbise

  Emeğinize sağlık çok güzel bir konu olmuş…

SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir