Doğuş Grubundan TVYO Açılımı

Televizyon dünyasında yaptığı yatırımlarla adından sıkça söz ettiren Doğuş Grubu son projesi TVYO ile gündeme oturdu. Geçtiğimiz aylarda ilk kez tanıtımı yapılan projenin reklamları şu günlerde televizyon kanalarında gösterime girdi. Ülkemizde faaliyetlerini sürdüren Tivibu ile benzerlikler gösteren TVYO yine pek çok online dizi izleme sitesini de tahtından edecek gibi duruyor.

TVYO’nun başlıca özelliklerinden biri canlı yayınları takip edebilme imkanı sunması. Başlangıç olarak Doğuş Grubu kanalları ve TRT olsa da ilerleyen günlerde yeni kanallar da listeye eklenecektir. Sadece canlı televizyon izlemek için değil yayınlanmış dizileri tek tıkla izleme şansı da sunuyor TVYO bize. Muhteşem Yüzyıl, Behzat Ç, İşler Güçler, Leyla ile Mecnun gibi sevilen diziler tüm bölümleri ile sıralı bir halde sitede yer alıyor.

TVYO,Iphone ve android kullanıcılarını da düşünüp uygulamalar yayınladı. App Store’deki TVYO uygulamasını test etme imkanı buldum. Bazı hataları bulunuyor ancak ilk güncelleme ile bunların üstesinden geleceklerdir. Uygulama ile internet bağlantınızın olduğu her yerden televizyon izleyebiliyor, sevdiğiniz dizilerin son bölümlerini cebinizden izleyebiliyorsunuz. Bir diğer ilgi çekici özellik ise uzaktan kumanda. Sitedeki kodu cep telefonunuzdaki ilgili ekrana girmeniz halinde mobil cihazınızı kumanda olarak kullanabileceksiniz.

Tüm bu özellikleri ile TVYO’nun ödediği paraların karşılığını alacağını ve en azından Dizimag, Diziport gibi ücretsiz dizi sitelerini gölgede bırakabileceğini düşünüyorum.

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:Benim hayatım zor bir hayat :

Sonraki Yazı:Çıkar İlişkileri

YORUMLAR
SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir