Bilgisayar Oyunundan Çok Daha Fazlası Football Manager 2013

Futbol seven hemen herkes en az bir kere oynamıştır menajerlik oyunlarını. Bu tip oyunlar son yıllarda büyük bir atak içine girmiştir. Özellikle Football Manager serisi oyunculara gerçek bir teknik adam olma duygusunu sonuna kadar yansıtmıştır. Bu serinin merakla beklenen versiyonu FM 13 geçtiğimiz ay satışa çıkarıldı.

Oyun tarihinde ilk kez Türkçe olarak satışa çıktı. Bu özellik FM oynayan herkese büyük heyecan verdi. Başlangıç olarak bazı anlatım bozuklukları göze çarpsa da oyunculara kendi dilinde takım yönetme şansı verilmesi büyük bir jest.

Teknik, taktik, transfer gibi birçok detayın gerçekçi bir biçimde oyuna aktarıldığını daha önceki serileri oynayanlar zaten biliyordur. Ancak bu sürümde birçok yenilik karşımıza çıkıyor. Bunlardan en önemlisi zaman sıkıntısı çeken oyuncular için hazırlanmış klasik mod. Oyuncular daha az detayla hızlı bir biçimde dilediklerini yapabilecekler ve zaman kazanacaklar. Ancak ben bildiğimden şaşmam diyenler için eksi versiyonunda da oynanabiliyor FM 13.

Son olarak oyunun fiyatı ve korsancılara kötü haber. FM 13 şu an 72 TL’den satılıyor. Yılbaşından sonra bir indirim olacağı konuşulsa da acele edenler için güzel bir fiyat bence. Oyunu korsan olarak oynayanlar için ise kötü haber Skidrow’dan geldi. Bu sene herhangi bir crack paylaşımı olmayacağı duyuruldu. Haydi artık orijinal kullanmaya.

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:21 Aralık Çılgınlığı:

Sonraki Yazı:Evim Sensin Filmi izle ve Hakkında Bilgi

YORUMLAR

Bu yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. Yazar

    her zaman FM veya CM oynamak istemişimdir fakat benim bilgisayarımın hemen ısınıp kapanmasından dolayı oyun oynayamamışımdır :/

SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir