Ben ve Kendim :

Yaz geliyor oysa benim içim üşüyor bir yalnızlık bir kimsesizlik sarmış ruhumu bunalıyorum nefes alamıyorum bazen hani biri boğazımı sıkıyor sanki hani öldürmek istercesine basıyor var kuvvetiyle hani canım cıksa Azrail yanıma gelip alsa canımı alma demeyeceğim de. Seve seve kucak açıp ölüme, saracağım kollarımla sevinç çığlıklarıyla hoş geldin ölüm diye .Herkes kendini düşünmekte annem aman eller ne der kaygısında babam ise itibarının peşinde ağabeylerim zaten karı kız derdinde ya ben bense onarlın hepsini düşünmekten kendimi unutmuşum.

Evet dönüp baktım geçmişe bugün karıştırdım sayfaları baktım Sevinçlerime zaferlerime keşkelerime, iyiki yapmışım dediklerime. Kendimle hesaplaştım sanki gel bakalım dedim kendim otur karşıma aldım sonra hatıraların kara kaplı kitabını önüme hesap sordum hep 1-0 yenik düşmüşüm hayata kendime söyledim bunları bak dedim sen böyle gidersen yorulursun herkesin yükü kendine ağırdır. Senin yükünde sana ağır gelir diye birde nasihat ettim. Hani başaksı görse bu halimi belki bu şizofrenmi der. Ama bazen şapkayı önüne alıp düşünmek gerek. Nerde hata yaptın nerde doğru yaptın sorgulamak gerek.

İşte oturdum böylece hesaplaştım kendimle çokta nasihat ettim.Umarım ders alırda kendim keşkelere boğmaz ömrünü yine.

Sevgili okurlar kendinize hesabını veremeyeceğiniz hatalar ve keşkelerle dolu bir ömür yaşamamanız dileklerimle..

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:BİR KADININ İSTEDİKLERİ

Sonraki Yazı:DALGA GEÇMEK

BENZER YAZILAR
YORUMLAR
SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir