Başarı için yemek

Eğer düz düşünüyorum, ya da her şeyi halletmek için gereken halletmek değil neden merak dahaki sefere, gıda de parmak işaret düşünün.

Bizim düşünce ve başarılı olmak için yetenek kadar ne yemek etkilenebilir ki, korkunç bir kavram, ama dünya çapında milyonlarca insan için birbirlerine karşı gün savaş onların beden ve zihin çukura bir gün.

Hatta çok basit şartlarda, hayatta kalmak için yiyecek içinde yakıt gerekir. Açlık genel bir kural olarak, belirli olaylar sırasında zihin temizlemek için bazıları tarafından kullanılabilir iken, beynimizin beslenme ihtiyacı var. Ve iyi yapmak için beslenme doğru tür ihtiyacı var.

Biz sağlık ve beslenme önerileri her zaman bol olsun. Birçok yönden Aslında her yönden bize atılır. Hatta fast-food devleri artık ürünlerinde ne tam olarak söyle.

Ancak biz beslenme hakkında bilmek daha, daha biz titizlikle gerçekleri önlemek görünür. Az on yıl içinde, batı dünyasının neredeyse dörtte üçü kilolu (ya da daha kötüsü, obez veya morbid obez) olarak tasnif edilmek için yolu üzerindedir. Depresyon ve bağımlılık için ilaç yardım isteyen insan sayısı artıyor ve enerji düzeyleri düşük bir her zaman toplu bulunmaktadır.

Gıda hakkında çok şey biliyor gibi hissedebilirsiniz, ama biz bu bilgi kullanıyorsunuz? Ve nasıl ne vücudumuzun içine koyarak sağlık, güç ve enerji olduğundan emin olabilir?

Çoğumuz için, şimdi yemek yiyecek türlü biz büyüdü gıdalara çok farklıdır. TV’de sürekli reklamlar on hafta içinde on kilo nasıl yoktu. Takeaways gerçek bir muamele edildi ve kimse ev teslimat yaptı. Anneler ev pişirme çok muhtemelen vardı (et ve iki sebze kimse?) Oldukça besleyici gıda da genellikle sade ama pişmiş nerede, evde olma eğilimi, ama doğal malzemelerle yapılan ve mısır şurubu ve fantezi gibi şeyler yoktu uzun süre bu taze tutmak için kimyasallar.

Süpermarketler yirmi dört saat açık değildi. Biz ekmek almak için köşe dükkan aşağı yürümek zorunda kaldı ve her şey çok pahalı olduğu için bu, her şeyi getirir. Daha az darbe abur cubur satın vardı. Babalar ev sebze bahçe eğiliminde ve meyve ağaçları da bazen vardı.

Bu tüm gıda ütopya değildi. Biz şeker yedik. Bazen oldukça çok. Cep harçlığı uzun bir yol gibiydi. Ama bir gün bir şey her değildi. Bu ödenen var en kısa sürede haftada bir tedavi değildi.

Meyve daha pahalı. Bizim kendi ağacından düz değilse, bunu ölçülü oldu. Biz et büyük bölümünü var ve gıda genellikle bir peynir sandviç doldurmak yoktu.

Ama biz de gıda konusunda takıntılı değildi. Bu birden fazla şekilde daha az stresli zamanlardı. Finans, iş, aile sorunları ve stres ile ilgili endişeler üzerine bu gün, gıda endişe.

Biz ne yemek vardır Eski bir atasözü odaklanma ve çalışma yeteneğimizi hakkında konuşurken daha gerçekçi olmamıştı. Bilgisayarlar, cep telefonları ve televizyonlar bizim ağır kullanımı ile bu kadar çok hareket etmiyor. Kanepede snuggled zaman bir yastık arkasında daha sonra masanın arkasında, direksiyon başında bizim gün geçirmek ve. Daha az enerji harcadığı, ancak biz çok daha fazla gıda ile vücudumuzun dolduruyor konum ve biz bunu hak hissediyorum çünkü davranır sadece.

 

Seçim bizim çok kötü düşmanlarından biri haline gelmiştir. Ortalama bir ailenin bir aylık süre içinde süpermarket yaklaşık yüz kırk farklı ürünler ihtiyacı var. Eğer on binden fazla seçenek (ortalama büyüklükteki bir süpermarkette miktarı) ile karşı karşıya konum Ancak doğru 140 ürün bulma stres doludur.

Çoğumuz beslenme adil bir anlayışa sahip ve ne bizim için iyi ve kötü. Sorun seçim için sadece çok fazla şey var olduğunu. Biz yeryüzünde her etiket okumak için zaman var ve bu kadar çok doğru seçimleri yapmak nasıl, isteseniz bile? Bazen pizza sipariş sadece daha kolay.

Biz yaptıktan sonra tabii ki, biz sadece bazı C vitamini ve çabalarımız için bazı St Johns Wort geri yutmak olacak. Biz büyük ölçüde büyüdü yapmak gerekir gıda seçenekleri vardır, ama biz sağlıklı kalmak için yapılması gereken tüm takviyeleri ve vitaminler çok büyüdü Sadece. Her şey olmak bizim iyi için gerekli ve önemli olduğu anlamına da gelmektedir.

Tabii ki zaman ve bunlar için bir yer vardır. Bir zaman ve pizza, çikolata ve dondurma için bir yer var gibi. Mesele o kadar çok nasıl ve niçin yiyorsun olarak biz yemek ne değildir.

Gıda gerekir. Bu, bize refuels bize ihtiyacımız olan enerji verir, bizi hayatta tutmak için vücudumuzun ile çalışır. Biz yeni hücreler, büyüme bizim saç, oluşturmak ve vücudumuzun onarmak için yemek herhangi bir besin kullanın. Biz vücudumuzun vermek tüm önemsiz ise, biz aşk duygu değil herhangi bir mucizedir?

Biz olması gereken diyetin en iyi tür bir gün bir elma yemek, ve tekrar başka bir çikolata dokunmayın emin hakkında çok fazla değil. Denge, kalite, ve çıkış: Bu konuda üç şey etrafında diyet dayandırarak var.

Üç Bölüm Mükemmel Diyet

Vücudunuzun ve daha da önemlisi beyniniz için için çalışan bir diyet oluşturmak için, üç alanda bakmak gerekir. Denge, Kalite ve Çıkış.

Bakiye

Herkes dengesini korumak için biraz daha farklı bir yol var, çünkü bu denklemin yanıltıcıdır parçalarından biridir. Günün doğru zamanda gıda Doğru tür olması gerekir. Büyük çoğunluğu için, bu bizim yemek ters planları açmak gerekiyor demektir. Günün bizim en büyük yemek bizim en küçük yemek öğle yemeği olmasıyla birlikte, kahvaltı haline gelmesi gerekmektedir.

Birçoğumuz çok fazla şeker, tuz ve alkol (Diyelim SADECE henüz kafein söz) tüketiyoruz. Biz sık sık günlük lif alımı için yeterli meyve ve sebze yemeyin ve yeterince yüksek kaliteli protein alamadım.

Biz kendi organları için doğru dengeyi bulmalıyız. Bir evde orada belki kişinin kim bir yüksek proteinli diyet, yüksek bir (iyi) karbonhidrat diyeti ve gerçek bir karışımı ihtiyacı olan başka bir ihtiyacı olan başka bir ihtiyacı var. Hepimiz farklı ihtiyaçları vardır. Hepimiz önemsiz yönü azaltmak gerekir iken, bizim için en uygun olanı bulmak için genel bir diyet için kendi tweaks bulmalıyız.

 

Bugünün diyet takviyeleri gerçekten yardımcı olabilir. Size hayatınızın stresli bir dönemde ise iyi bir multivitamin, özellikle gerçekten eksik olabilir diyet herhangi bir yardımcı olabilir.

Doğru beslenmenin olmadığını nasıl biliyor musunuz? Bu enerji ve canlılık bol var. Size tarif etmezse, alımını denge muhtemelen olduğunu.

Kalite

Bu vege bahçe ya da bizim kapı çiftlik doğrudan düz geldi, bizim gıda çok doğrudan ağaçların aldı olduğunu olmak için kullanılır. Yaşa bağlı olarak, önce birkaç nesil olduğunu bazılarımız ve nerede için tabii ki büyüdüm, ama bu bizim organları hala yemek için kullanılan gıda tür. Homegrown, doğal gıdalar vücudumuzun iyi iş yapar nelerdir. Şimdi tabii bulmak için en kolay gıdalar genellikle bize daha fazla yemek istiyorum yapma, bizim dilleri için tadı çok şey var gıdalar, işlenmiş, ancak önemli besin ve mineraller üzerinde düşüktür.

Bizim diyetler mevcut olmayan ihtiyacımız birçok besin vardır. Bu üzerinde eksik vücudumuzun optimum Oranı çalışma formu önlemek ve yavaş ya da bulanık hissetmeye beynimizde neden olabilir.

Biz, bizim kas beslemek için hücre ve organların tamir ve kötü sağlık defetmek antikorlar oluşturmak için protein gerekir. Onlar kötü bir rap almış olsa da, karbonhidrat bize enerji ve sindirim yardım için fiber vermek de önemlidir. Biz iyi karbonhidrat seçerseniz, onlar şeker ve yağ oranı düşük olması ve önemli besinlerin çok olacak.

Birçok kişi, özellikle kadınlar bu yüzden denemek ve tamamen kesip kendi diyet yağ endişe vardır. Aslında biz vücudumuzun çalışmaya devam etmek iyi bir yağ gerekir. Özellikle Essentials yağlar, omega üçerli ve omega allak olan düşünce süreçleri ve ancak netlik yardımcı kanıtlanmıştır. İyi yağlar da bize böyle bir gibi gereken bazı vitaminler, D, K ve E absorbe yardımcı

Bizim vücut gereken en önemli besin oturup çalışmak olsaydı, su olması gerekir. Su bize çok aç hissetmiyorum yardımcı olur. Bu bize yemek yapmak gıda sindirimi yardımcı olur ve bize büyük cilt verir.

Enerji

Eğer enerji girdisi var olup olmadığını bilmek en iyi yolu, doğru kilo bakmaktır. Bu sağlıklı bir kilo aralığı içine düşerse, muhtemelen doğru enerji seviyesini korumak için gıda doğru miktarda yiyorsun. Eğer aşırı kilolu, ya da çok fazla vücut yağ varsa, size enerji artırmak ve vücudun aşırı yağ kaybederek daha iyi çalışması yapabilirsiniz.

Vücudumuz yalın kez orada etkili bir depolama tankı olarak yağ depolar. Genellikle vücudumuz gerçekten vücudumuzun onları var bir kez onları ihtiyacı var gibi yağ depolar vazgeçmek istemiyorum. Biz daha az kalori (veya sayma için tercih ettiğiniz metot bağlı kilojul) yemek gerekiyorsa kurtulmak için. Bir kalori dört kilojul civarındadır. Eğer yağ on aşırı kilo varsa, 80,000 kalori ya da devre dışı bırakmak için 320 000 kilojul imha etmek gerekir. Gördüğünüz böylece Çoğu insan iki ya da yaklaşık iki buçuk bin kalori bir gün ihtiyacınız, bu seksen bin kaybetmek zaman ve yeterli bizim alımı düşmesi çaba hem adil bir miktar alır.

 

Vücudunuzun ekstra yağ depolar kurtulmak için almak için en iyi yolu Porsiyon boyutları, yiyorsun gıda türü bakmak ve ne kadar kalori ağzına haşhaş takip etmektir. Egzersiz önemli olmakla birlikte, insanlar genellikle üzerinde aslında yakarak ne kadar tahmin ve telafi etmek için yemek olacaktır.

Sizin Mood You Down alma mı?

Eğer devam eden bir moral bozukluğu gibi şeyler üzerine hissetmeye mücadele varsa, sağlık ve mutluluğu için yemek çok zor olabilir. Yapmak istediğiniz olacak tüm bir şeker düzeltme, bazı endorfin sevgi dolu çikolata veya bazı konfor kızartması için ulaşmak.

Yorgunluk vücudumuzun aşk-hiç yok gıdalar beyin ve mide biz gerçekten ihtiyacınız söyler ne kadar olursa olsun yemek de bize neden olabilir. Sağlıklı gıda iyi bir dizi yiyorsanız kadar, biz gerçekten bize ne yemek söylemek beynimizde ve organları güvenemem. Onlar bizim istek ile harap oynarken koşturup kimyasalların bu büyük kokteyl var.

Eğer depresyon muzdarip yoksa, kronik yorgun ya da yapabileceğiniz birkaç şey vardır SAD (kışın daha depresif hissediyorum Mevsimsel Duygu Bozukluğu,) eğilimli olduğunu düşünüyorum.

Erkek depresyon herhangi sıklığı rapor daha az, çünkü bu da olabilir ama, bu etkileri ile mücadele etmek kadın için daha yaygındır.

Her zaman yorgun iseniz, o zaman vücudunuz için küçük yapmak anlık yiyeceklere olasılığı daha yüksektir. Eğer hayatınızda stres büyük miktarda varsa, yorgun hissetmenize neden olabilir. Yorgunluk da bir kez daha daha depresif yapar kilo almaya yol açabilir.

Kış aylarında bunu daha da duyarlı olabilir. Biz gün ışığı gerekir, ve daha doğru güneş ışığı iyi bir düzeyde D vitamini seviyesini düşük tutmak ve bize iyi hissetmenize yardımcı hormonlar melatonin ve serotonin bizim seviyeleri, bize yardımcı olmak için. Vücudunuzda bu yeterli yok zaman, yorgun grump ve sinirli aşağı hissediyorum eğilimindedir olacak. Yeterince serotonin yok çünkü biz karbonhidrat ve tereyağı, kremalı yiyecekler istemek başlar. Bu salata ve beynimizde bu aşamaları sırasında vücudumuzun ile tozu dumana katıyor olan meyve için bir özlem canlandırmak zor.

Ancak biz ömrü boyunca almak için enerjiye ihtiyaç duyar. Yatakta gün uyku harcama şu anda size mutluluk gibi hissedebilirsiniz bile, herhangi bir şekil veya form hayatınızı arkanı gitmiyor. Biz nefes gerekir gibi yemek gerekir.

Hepimiz gün içinde saat aynı miktarda. Yapılan niye hizmet gereken işleri almak için, bunları yapmak için daha fazla enerji bulmalıyız. Enerji yönetme tesisatçısı olmak için yardımcı olacaktır, daha enerjik, kendinizi iyi hissetmek, daha iyi bakmak ve muhtemelen (f size ihtiyacınız) kilo.

Daha fazla enerji bulma

 

 

 

 

 

Daha fazla enerji istiyorsanız yediğiniz gıdalar düzeltmek gerekir. Ancak biz bakmak gerekir enerji avı birkaç başka faktörler de vardır. 1.Düşüncelerinizi çözmek

Güne sadece mutsuz düşüncelerin bir ağ ise, stres, öfke ve endişe yığınları, başka şeyler üzerinde beden ve zihin odaklama izin verilmez. Doğru bazı olumlu düşünce ile başlayın. Her sabah kalkıp önce, şu anda kadar hayatında on şeyler için şükretmek. Bu liste, bu nedenle sizin için gerçekten müteşekkir olan şeyler değil, size başladım bu nedenle yatmadan önce gece aynı şeyi yapın (böylece yeni bir dizüstü bilgisayar sadece bir ortak önce gelebilir!) Için müteşekkir olmalıdır * hissediyorum şeyler yapmak ve şükran ile gün sona erdi.

 

 

2.Nefes alın

Birçoğumuz yeterince derin nefes yok. Oksijen vücudumuzun ihtiyacı olan en önemli besindir. Nefes değilseniz, iyi hayatta değildir. Eğer derin nefes öğrenebilirsiniz varsa, strese vücudunuzun tepkisi azaltmak için ve baş ağrısı ve boğaz destek için, uykusuzluk hastalıkların her türlü tedavi mümkün olacak. Göğüs arasında bu gerginlik olumlu çok etkilenecektir. Ayrıca yüksek kan basıncı daha düşük, ve vücudunuz iyi hissettirecek endorfin daha büyük bir çekim veriyor olabilir.

Bunun yerine nefes hızlı, sığ alma, sonra yavaş yavaş hava sınır dışı, bir an için tutarak, uzun, yavaş nefes alarak, nefesinizi odaklanarak her gün zaman harcamak.

 

 

 

3.Dinlenme

Tamam, biz çok fazla uyku büyük değil söz ettik, ama çok az çok içinizi ile altüst edebilir. Yerde bir rutin almak ve yerine bir yatmadan koydu. Bu kısa sürede karanlık alır gibi yaprak isabet ve hiçbir ömre sahip, ama gece yarısı iyi bir tahmindir önce yaklaşık iki saat yatakta alma hakkında değil. Vücudumuz genellikle gece yarısından önce iyi uyku. Aynı zamanda etrafında en sabahları kalkarken çok yardımcı olur. Kendinizi bir sabah ver bir hafta kapalı uyku seviyorum, ama çoğunlukla, vücudumuzun rutin gelişirler eğer.

4.Hidrat

Bu yüzden tüm biz iki litre su bir gün içki içindir biliyorum, ama vardır? Eğer su, ya da şişkinlik istinat gibi hissediyorsanız, sık sık kabartmak durdurmak için daha az içmeye çalışın. Aslında, İçtiğiniz daha fazla su, sistem dışarı basması daha. Hiçbir şey yeterli içme değil daha tireder yapar. Eğer moral sizi bu kahve için ulaşmak için gitmek yakın zaman, yerine bir bardak su ya da iki deneyin.

Birçok kişi susuz olduğunda aslında aç olduğunu düşünüyorum. Biz, bir gün yaz aylarında ve aktivite sırasında daha en az iki litre gerekir. Vücudumuz Eğer vücuda iyi su koyarak değil eğer öyleyse, vücudunuz su bu şekilde alabilirsiniz yemek söyleyecektir, yine de can suyu olacaktır.

Su hareket her şeyi tutar sadece, ama biz yediğimiz gıdalardan besin ile birlikte, bizim hücrelere nefes tüm bu oksijen taşır.

Büyük bir kafein tiryakisi iseniz, daha yönetilebilir bir seviyeye azaltmak için deneyin. Kahve için su sayılmaz alımı-aslında bunun bir çok içme ise, siz kafein vücut üzerinde bir diüretik etkiye sahiptir olarak daha fazla su ile karşı koymak gerekir. Ayrıca bir uyarıcı olduğunu ve vücudun doğal döngüsü etkileyebilir.

5.Sizin yağ depolar azaltın

Vücudumuzun biz yağ olarak tüketmek fazla enerji depolar. O kadar verimli olduğu için yapar. Ama çok fazla yağ taşıyan aslında bize yavaşlatır ve enerji seviyesini düşürür. Dif yağ ancak ihtiyacınız olan son şey bir diyet çok fazla taşıyoruz. Diyetler genellikle hızlı sonuçlar vaat, ancak sabit yorgunluk bir başka yolda bize ayarlayın. Eğer yağ depolar azaltmak yavaş yavaş ve aşamalı olarak enerji alımı değiştirmek ve yerine kısa vadeli bir çözüm yerine, uzun vadeli bakmak gerekir.

6.Up Yakıt

Gıda vücudumuzun benzin olduğunu. Biz en çok faydayı görmek için günün doğru zamanda kullanmak gerekir. Eğer ileri gitmek istiyoruz gibi başlayın. Annen sabah kapı dışarı acele olarak dışarı atmak için kullanılan eski çizgi doğrudur. Kahvaltı günün en önemli öğünü IS. Reçel ile bulaşmış ekmek parçaları bir çift, veya şeker tahıl gibi davrandığından bir kase ile güne başlayan enerji istiyorsanız güne başlamak için en iyi yol değildir. (Ne bir kahve geri atma ve daha sonra bir şey yakalamak umuyor). Bunun yerine bazı meyve kompostosu, tost bir haşlanmış yumurta (ya da iki) ile yulaf ezmesi lapası eski moda kahvaltı için gitmek – ama tost bir kepekli türü veya taze meyve ve protein tozu ile yapılan bir yüzlü olun. Eğer sabah hazır almak için mücadele ise, bir paket kahvaltı gece önce sonra hazırlanmış (örneğin bir ekmek rulo ve bir haşlanmış yumurta gibi) ve bir elma ve sadece para cezası yapacağız hazırlanması düşünün.

 

 

7.Yenir unutmayın

Eğer meşgul, ya da stresli ya da ağırlık veya üç herhangi bir kombinasyonu vermeye çalışıyor zaman yemek ya da iki atlamak için çok kolay. Bir şeyler üstünde tutmak istiyorsanız Ama bu yapabileceğiniz en kötüsü. Öğün atlama kan şekeri düzeyleri ile harap çalış ve orta öğleden sonra gecikme etrafında geldiğinde karşı çok zor çikolata bu bar yapar. En iyi sonuçlar için en iyi planlama geliyor. Dışarı kan şekeri düzeyleri spike olmadan, öğünler arasında moral sizi için kullanabileceğiniz bir sabah ve öğleden sonra snack planlayın. Bu, bazı Humus ile birkaç fındık ve bir elma, ya da birkaç kraker olabilir. Doğal ve yemek boyutlu değil tutun. Bu, tüm aperatifler ilgili.

8.Hareketli tutun

Daha biz, biz daha fazla taşımak zorunda daha fazla enerji taşıyın. Bu garip hissediyor ve kesinlikle hareket başlar, ilk birkaç bu şekilde hissetmez. Kalp hızı yirmi dakika bazı iyi kardiyo bir gün dolaşma almak için deneyin. Bu egzersiz aynı tür sopa gerekmez. Bu herhangi bir şey olabilir. Yürüyüş, yüzme, dans, bisiklet deneyin. Sabah yaparsanız, size günün geri kalanı için daha fazla enerji olması muhtemeldir. Genellikle bu yüzden zaman kaybı var karar vermeden önce en az uzun bunun için sebat deneyin, herhangi bir fark değişiklik görmek için üç hafta sürer. Daha net ve daha mutlu düşünme bir çiş yatırım olarak görüyorum. Hissediyorum tüm asık suratlı ise başarılı olamaz! Çık dışarı, bir yürüyüş ve eğlenebilir. Bu hala çalışılmaktadır bulmak her yaptıktan sonra, sizin uyku etkileyen hormonlar düşük olup olmadığını test etmek için bir hormon kiti edinin. Eğer Bizim uyku hormonu olan melatonin stres ve çağımızın etkilenebilir. Eğer bir eksiklik var ise, o zaman ek olarak bir ek alabilir.
alexa   youtube facebook Twitter Google

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:Backlink nedir?

Sonraki Yazı:Google Seo Nedir ?

YORUMLAR
SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir