Ayrılınca Düşman mı Olmak Gerek :

Merhabalar .. Sevdiniz Sevildiniz ama bir gün araya şartlar girdi ayrıldınız bu ayrılığın ardından geçmiş her nedense dökülür ortaya olanlar saçılır meydana, düşman olur insanlar birbirine oysa ayrıldıktan sonra arkadaş kalabilmeyi becerebilmektir marifet ya da tamamen gidebilmektir. Tamamen gidebilmek bazen en onurluca davranıştır. Çünkü arkadaş kalmayı seçtiğinizde hep gözünüzün önüne gelir yaşadıklarınız onun başkalarıyla gülüp eğlendiğini gördükçe umursamaz gibi davransanız da eskilerden bir yara acır kanar.

Ama ayrıldınız diye düşman da olmamak gereklidir. Düşman olmak çare değildir. Ona karşı halen biraz saygınız kalmışsa onu düşünmemeye çalışmak ve bu amaçla onun bulunduğu ortamda dahi başka şeylerle ilgilenip onlara yönelmek onu size unutturacaktır.

Düşman olmak çözüm değildir. Onun canını acıtmak için geçmişi kullanmaksa en yanlış davranış biçimlerinden biridir. Bu tarz düşünceye sahip olan kişiler genelde cahil olarak nitelendirdiğimiz gruptaki insanlardır.

Sevmek bazen sevdiğini mutlu görmeyi istemektir. Onun mutlu olmasını gözlemleyin.  Hatta bundan keyif çıkarın bir zamanlar mutlu etmeye çalıştığınız kadının nelerle mutlu olduğunu gözlemleyin.

Belki de aradığını bulamayacak size dönecek bekleyin ve görün düşman olduğunuzda onu tamamen kaybedebilirisin.Sağlık ve esenliklerle kalın değerli okurlarımız..

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:Sperm Avcısı Kadınlar türedi.

Sonraki Yazı:Doğru İşlemci ve Anakartı Seçme Rehberi

YORUMLAR

Bu yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. Yazar

    insan severse kolay unuturmu.bide gözünun önünde çılgınca aşk yaşarsa ben bir kızı çok sevdim o beni beyenmedi ve gözümn önünde gitti başkasıyla aşk yaşadı onlada evlendi.a m k ben bu hayatın Yav bana öl dese ölürdüm lan onun için.ben sanalıda bıraktım herşeyi bıraktım bu kız için.bu sanalda çok karı kız tanıdım hepsinlede dalga geçtim ama keşke bunu görmeseydim görmesemdi daha çabuk bitirirdim belki.ama o gözler hiç gözümün önünden gitmiyo hani unut demişsinizya üst yazıda zor be usta çok zor ha düşmanda deyilim ben ona nasıl düşman olayım hala seviyorum

  2. Yazar

    en iyi iki arkadaşdan sevgili olur ama iki sevgiliden dost olmaz diye bir söz vardı sanırım

SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir