link

Aşk Acısı

Aşk Acısı :
Merhabalar değerli okurlarımız, İnsan birine aşıkken aşık olduğunuz kişi sizi bırakıp gittiyse veya aldattıysa buna aşk acısı adını verebiliriz.
Aşk acısı yüreğinizi bir mengene gibi sıkar üzülür ağlarsınız. Bazen her şey onu hatırlatır size, gezindiğiniz bir mekan , dinlediğiniz bir şarkı unutmaya çalışırken onu daha çok anımsarsınız size söylediği sözleri düşünür böyle olmalımıydı sorularıyla baş başa kalırsınız.
Aşk acısıyla belki şarkılar yazarsınız belki de hiç okuyamayacağım mektuplar . Derler ya aşk adamı şair yapar.
Zamanla yaranız kabuk bağlar hayatınıza kaldığınız gibi devam ederisiniz içinizin acısı sızlar ama kanamaz artık o yaraya tuz basmaya başlarsınız “aman iyi ki de gitti şimdi özgürüm”,”zaten ne zamandır çok tartışıyorduk” bahanelerinin arkasına gömmeye çalışırsınız onu sevdiğiniz gerçeğini.
Sonra başka tenler başka heyecanlarda onunla olan sevginizi ararsınız tutkunuzu ararsınız ama nafiledir giden gitmiş ama unutulmamıştır. Bazen yine bir bakış, yine bir hareket onu hatırlatır başkası olsa dahi . İnsan birine aşıkken başkasına aşık olamaz o insanında hayatınıza sadece unutmak için alırsınız.
Yaralarınızı saramazsınız bir yerlerinde beynin o hep var olmaktadır. Hele birde hayatınızda ilk aşkınızsa o zaman derler ya ilk aşk hiç unutulmaz, unutamazsınız.
İlk başlarda şiddetli olan aşk acısını çok şiddetli hissedersiniz sonraları bir sızı halini alır ama aşk acısı çekerken en dibe vurursunuz. Aşk acısının cinsiyeti kadın ya da erkek olarak aşk acısının cinsiyeti yoktur. Aşk laftan anlamaz. Geldiğinde gitmesi kolay olmaz.
Aşk acısı çekmeden mutlu birliktelikler geçirmeniz dileklerimizle.Esenkalın…..

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:AŞKIMIN SANIĞISIN

Sonraki Yazı:ÇAĞIMIZIN VEBASI KANSER

BENZER YAZILAR
YORUMLAR
SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir