Apple Watch için geri sayım!

Apple’ın akıllı saati Apple Watch’un çıkış tarihiyle ilgili şirketin CEO’su Tim Cook’dan açıklama geldi.

Apple’ın merakla beklenilen akıllı saati Apple Watch, geçtiğimiz yıl Apple’ın Eylül etkinliğinde ilk defa lanse edilmiş ve merakla beklenilen akıllı saat için 2015 tarihi işaret edilmişti.

Düzenlenen etkinliğin ardından başlayan meraklı bekleyişte artık yavaş yavaş sona yaklaştığımızı ilan eden haber ise Apple’ın ilk çeyrek rakamlarının açıklandığı konferans konuşmasında geldi.

Apple’ın 2015 yılı ilk çeyrek finansal sonuçlarını açıkladığı konferans görüşmesinde, CEO Tim Cook Apple Watch’un Nisan ayında pazardaki yerini alacağını açıklarken gün olarak net bir tarih vermekten kaçındı.

Daha önce çıkan haberlerde Mart ayı ile ilgili iddialar yalanlanmış olurken, bu gecikmenin sebebinin Apple’ın ilk pil konusunda istediği noktaya gelmesinin uzun sürmesi olduğu iddia ediliyor.

Apple Watch’un normal kullanımda 19 saat, aktif kullanımda ise 4 saat kullanım ömrü sunacağı iddia ediliyor. Görünen o ki, Moto 360’da dahil olmak üzere, özellikle renkli ve dokunmatik ekrana sahip tüm akıllı saatler şarj konusunda bir süre daha beklentileri karşılamayacak.

(SHIFT DELETE)

Kaynak : http://www.trtturk.com/haber/apple-watch-icin-geri-sayim–106810.html

Apple Watch için geri sayım!

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:Apple’dan yeni güncelleme!

Sonraki Yazı:3 boyutlu yazıcıdan jet motoru

YORUMLAR
SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir