Apple dan iphone 5 yakında

Değerli sohbet severler İphone teknolojiksinin icadı bir telefon özelliğinde olup geçen yıllarda 3 sürümü ortaya çıkmıştır. Dokunmatik ekran kavramını telefonlara kazandırmış bu tarz çıkacak telefonlara öncü olmuştur. İphone telefonlara pek çok program ve oyunda yüklemek mümkündür.

İphone telefonların özellikleri arasında üstün kamerası, whats up uygulamaları vede dijital platformlarda kumanda olma özelliği taşımasıdır.

İphone 5 yeni telefonların tasarımlarının ise diğer versiyonların dan farklı olacağı ekranın görüntü kalitesinin daha gerçekçi olacağı kamera özeliklerinin pikselinin son teknolojiden daha üstün olacağı açıklandı telefonun geçen aylarda basına sızan eskizleri olmasına rağmen yetkililer eskizlerden daha farklı bir model olacağı açıklamasında da bulundu.

iphone 5 in geçen ocak ayında Haziran 5 de çıkağı söylentileri yayılmıştı yalnız bu yeni cihazların fabrikasından gelen açıklama tüketicileri üzdü, yeni cihaz eylül ayı başında çıkacak gibi olduğunu ama kesin tarih bulunmadığı demecini veren yetkililer tüketicilerden de gecikmeyle ilgili özür dilediler.

İsminin iphone 5 olacağı da kesin olmayan cihaz Apple ın son dakika değişikliği yaparak başka adla da yayınlaması muhtemel görünüyor kesin olmayan teknoloji dünyası dedikodularına maruz kalan cihaz piyasaya verilmeden büyük yankı uyandırdı. İphone 4 çıktığında kapılarda bekleyen vatandaşların tüketicilerin iphone 5 çıkınca ne yapacağı nasıl davranacağı da merak konusu.

En iyisi bu dedikodulara kulak asmayıp bekleyip görmek en güzeli oalcak . Apple markasının dahi çocuğu steve jobs’un ölümünden sonra şirketin durumunun nasıl olacağı da herkesi büyük bir soru işaretine maruz bırakıyor.

İphone 5 ‘i merak la bekliyoruz….

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:Öldürmeyen Gerçek Sosyal Fobi

Sonraki Yazı:Beden dilimiz topluluğu nasıl etkiler

YORUMLAR
SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir