Platonik Aşk
A
şk yaşamın en büyük rüyası. Sevdiğinle beraber olmak birine hayatını adamak ve onunla bütün olmak. Ne kadar da güzel geliyor kulağa. Gerçekte de böyle zaten. Hele bir de sevgine karşılık alırsan dünyanın en mutlu insanı oluverirsin. Yalnız her zaman bu kadar iyi davranmıyor bize hayat. Ya birini çok seviyorsun o seni sevmiyor yada sevdiğinden haberi dahi olmuyor. Çünkü ne der acaba korkusundan duygularını ifade edemiyorsun. Çok seviyorsun hem de çok seviyorsun ama sadece sen biliyorsun. Bunun dilimizdeki anlamı karşılıksız aşk. Dahası Platonik aşk.
Dünyadaki a
şık sayısı kadar platonik aşık olduğunu düşünüyorum. Birini sevmek, hayatını ona adamak çok güzel şeyler. Keşke aşık olsak daha önemlisi aşık olduğumuz kişiye duygularımızı iletebilmekte cesur olsak. Fakat ne yazık ki böyle olamıyoruz her zaman. Çevremde de bu dertten muzdarip onlarca kişi var. Çok seviyoruz , sürekli onu düşünüyoruz ama karşıdakinin haberi dahi olmuyor. Bir anlık cesaretle, kendine güvenmeyle belki hayatımız değişecek. Buna cesaret edemiyoruz işte.
Tavsiye vermek kolay gelecek belki ama gidin sevdi
ğiniz varsa kendini anlatın. Böyle uzaktan bir platonik aşk size acıdan başka hiç bir şey kazandırmadı, kazandırmayacakta. 10 saniyelik bir güven ile hayatınızın 10 yılını değiştirmek elinizde. Fırsatı çok geç olmadan değerlendirin.

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:Torrent ve Kullanımı

Sonraki Yazı:11.Yıla Özel iTunes 11

BENZER YAZILAR
YORUMLAR

Bu yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. Yazar

    Pilatonuik aşk güzel bişey sanırım

SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir