2013 Yaz Saç Modası

Giydiğimiz kıyafete, ayakkabıya ve takılarımıza uygun saç modellerini tercih etmek son derece önemli. Bu anlamda kıyafet, ayakkabı ve takı modasının yanında saç modasına da hakim olmak gerekiyor. Öyle ki, saç biçimimiz ve rengimiz bizi apayrı görünümlere sokabilir.

Giyimimize, yüzümüze ve beden yapımıza uygun olmayan saç modelleri kıyafetlerde olduğu gibi bizi bir anda rüküş yapabilir. Ayrıca, kimi saç modelleri bize canlılık ve genç bir görünüm verirken, kimileri de bizi yaşlı bir görünüme sokabilir.

Hem kendinize, hem de 2013 yaz saç modasına uygun saç modellerine bakalım.

Bu sezonun moda saç modelleri arasında omuz hizası ve düz modeller revaçta. Ama eğer, kısa bir boyna sahipseniz saçınızın omuz hizasının üstünde yer almasına dikkat etmelisiniz.

Eskiden demode olarak görülen örgüler son yıllarda modern şekillerle hayatımıza yeniden girdi. 2013 yaz saç modası içinde balıksırtı örgü saç modeli yer alıyor. Eğer saçınız uzunsa ve şeklinden sıkıldıysanız balıksırtı örgü modelini tercih edebilirsiniz.

Modernlikle özdeşleştirilen kısa saç ise 2013 yaz saç modasında yerini koruyor. Kısa saç, özgüveni yüksek olan ve bunu herkese hissettirmek isteyen kadınların vazgeçilmezi yine. Ama simetrik bir görünümden öte, bir yanı daha uzun kalacak model daha trend.

2013 yaz saç modasında erkeksi kısacık saçlar da bulunuyor. Radikal kadınların tercihi kullanışlı da olan bu model olabilir.

Eğer özel bir günde kullanmayacaksanız sizi her zaman şık gösteren atkuyruğu da bir alternatif.

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:Gelecekteki Prolog

Sonraki Yazı:Cep telefonunda yaşayan bakteriler!

YORUMLAR

Bu yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. Yazar

    Her zaman farklı farklı şeyler yazılır yapılır bu konuda. insana hangi saç modeli yakışıyorsa onu yapmalı bence.

  2. Yazar

    Saç insanı değiştiren insanlar kendine yakışan sacı yapması lazım

SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir