2013 Yaz Moda Rengi: Zümrüt Yeşili

Artık kışlıklar gardıroplardaki yerini almaya, yazlık kıyafetler de vitrinlerde sergilenmeye başladı. Kışın kalın montların, kabanların altında sakladığımız ve bu nedenle pek fazla dikkat etmediğimiz giyim kuşamımız da yaza “Merhaba” demeye hazırlandığımız şu günlerde daha bir önem kazandı, herkeste tatlı bir telaş başladı. Ne de olsa yaza hazırlanılacak, yeni yaz kıyafetleri alınacak. Tabii ki, yılın modasına uygun renkler tercih edilecek.

Her yaz olduğu gibi bu yaz da moda olacak renkler belirlendi. 2013 Yaz Moda Renkleri arasında zümrüt yeşili birinci sırada. Anlayacağınız, bu yaz sokaklarda, caddelerde, vitrin camlarında sıkça rastlayacağımız bir renk zümrüt yeşili. Ayakkabısından, takısına, çantasına, kıyafetine kadar her alanda şık görünecek yeşilin bu tonu hem erkeklerin hem de kadınların gözdesi olacak.

Her yıl moda olan renklerden kırmızı da 2013 Yaz Moda Renkleri içinde yine kendini gösterecek. Dikkat çekmekten keyif alanlar tutkunun rengi kırmızıdan yararlanabilir.

Bir diğer moda renk mavi, ama alacakaranlık mavisi 2013 Yaz Moda Renkleri sıralamasında üçüncü sırada. “Ben maviden asla vazgeçemem” diyenler mavinin bu tonunu tercih edebilir.

Bazı insanlar da herkeste olmayan renkleri tercih eder, ama yılın modasına da uygun giyinmek ister. Onlar da 2013 Yaz Moda Renkleri içinde diğer moda olan renkleri değerlendirebilir. Örneğin, Açık Çimen Yeşili, Keten Pembesi, Monako Mavisi, Nektarin, Soluk Yeşim, Afrika Moru gibi.

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:Cilt Güzelliğinin Püf Noktaları

Sonraki Yazı:2013 Plaj Modası

YORUMLAR
SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir