link

2013 Plaj Modası

2013 Plaj Modası

Plaj sezonunun açılmasına az kaldı. Güneşin içimizi ısıtmasıyla birlikte plajlar da dolup taşacak, Çeşit çeşit bikini, mayokini ve mayolarla canlanacak.

2013 plaj modasında yakın geçmişimize yapılan tarihsel yolculuğu görmek mümkün. Çünkü 1950’lerde oldukça revaçta olan yüksek bel bu sene yine moda olacak. Bunun dışında püsküller de oldukça moda. Hem alta, hem üste püsküller eklenerek tasarlanan kıyafetleri plajlarda görmek mümkün. Vahşi doğayı seven ve vahşi doğayı ruhunda hissetmek isteyenler için de 2013 plaj modasında seçenekler mevcut. Tropikal ve vahşi doğadan esinlenilerek tasarlanan desenli bikini ve mayolar tam sizin için. Geçtiğimiz sene çok sevilen ve pek çok kadının tercihi olan askısız üstler 2013 plaj modasında da yerini koruyor. Bikiniyi sevmeyenler mayo ve mayokiniyi tercih edilebilir. Çünkü bu sene apayrı tasarımlarla oldukça trend olacak. 2013 plaj modasında ilginç tasarımlar da söz konusu. Öyle ki, iç çamaşırı tasarımlarıyla bikini ve mayo tasarımları birbirine karışmış gibi görünüyor.

2013 plaj modası renklerine göz atarsak neon renklerin ön planda olduğunu görürüz. Hayatımıza geçen sene giren capcanlı ve dikkat çekici olan bu renkler yine revaçta. Ve plaj modasının vazgeçilmez rengi: Mavi. Güneşle bronzlaşan teniniz mavi bikini ve mayokinilerde daha güzel görünecek. Bir seçenek daha var. Tek renk dışında çiçek desenlerinden oluşan tasarımları tercih edebilirsiniz. Böylece doğanın canlılığını içinizde yaşatabilirsiniz. Tercih sizin!

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:2013 Yaz Moda Rengi: Zümrüt Yeşili

Sonraki Yazı:2013 Sokak Modası

YORUMLAR

Bu yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. Yazar

    modayı yakından takip etmek gerekir

SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir