2013 Ayakkabı ve Çanta Modası

Ayakkabı ve çantalar kadınların vazgeçemediği aksesuarlardandır. Kıyafetleri tamamlayıcı olan bu aksesuarlardan günümüzde her model renk ve tarzda çeşit bulabilmek mümkündür. Ürün çeşitliliğinin bu kadar çok olması seçim yapmakta zorlanmamıza neden olsa da aradığımız her kıyafetin altına uyacak ayakkabı ve çantayı kolaylıkla bulabilme kolaylığı sağlamaktadır. 2013 ayakkabı ve çanta modası siyah ve kahve tonlarından başka, kırmızı, sarı, yeşil gibi canlı renklerin ağırlıkta olduğu tasarımları barındırmaktadır. Büyük ebattaki çantaların yerine bu yıl portföy çantalar ön plandadır. Ayakkabılarda yine bu yıl yüksek topuklar ve platform tabanlı ayakkabılar öne çıkıyor. Her tarz ve modelde ayakkabı ve çanta bulabileceğimiz 2013 sezonunda desenli kumaşlardan tasarlanmış ayakkabı ve çanta bulabilmek de mümkündür. 2013 ayakkabı ve çanta modası daha renkli ve daha hareketli modelleri bulabileceğimiz tasarımları bayanların beğenisine sunmaktadır.

Abiye, spor, günlük, her tarzda ayakkabılarda canlı renklerin kullanıldığı tasarımlar bulunmaktadır. Çantalarda ise bu yıl küçük el çantaları kısa saplı çantaların yanı sıra özel gün ve gecelerde rahatlıkla kullanabileceğimiz taşlı, zımba detaylı şık çanta modelleri de bulunmaktadır. Aynı kumaştan veya deriden üretilmiş ayakkabı ve çanta takımları 2013 ayakkabı ve çanta modası içinde yer almasa da kullanılmaya devam etmektedir. Bu yıl ayakkabı ve çantaların zıt renklerden tercih edilmesi modası daha ön plandadır. Yaz aylarının canlılığını yakalayabileceğimiz elbiseleri tamamlayıcı canlı tonlarda ve hareketli tasarımlara sahip ayakkabı ve çantalar vitrinlerde yerini çoktan almıştır. Bunca renk ve tasarım çeşidi içinden her renk ve tarzda ayakkabı ve çanta bulabilmek mümkündür.

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:2013 Sokak Modası

Sonraki Yazı:Ayarlar değişince gizlilik kalktı

BENZER YAZILAR
YORUMLAR
SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir