2013 Ayakkabı Modelleri

Ayakkabılar modanın vazgeçilmez unsuru. Giyilen kıyafete uygun ve ortamına göre ayakkabı seçmek gerek. Bazen klasik, bazen spor, ama her zaman şık… Bir de bir atasözümüzü hatırlatmadan geçmeyelim. “Dost yüze, düşman ayağa bakarmış!” İşin esprisi elbette ama, ayakkabıların sosyal yaşamda ve iletişimde ne kadar önemli olduğunu göstermesi açısından önemli.

Bu yıl, özellikle kadınlar ayakkabı seçme konusunda hiç zorlanmayacak. Çünkü, 2013 ayakkabı modelleri arasında kadınlar için birbirinden farklı, birbirinden değişik modeller var. Her zevke, her yaşa, her ortama uygun ayakkabı bulmak mümkün.

2013 ayakkabı modellerinde renkten öte desenler ön plana çıkıyor. Leopar ve yılan derisi desenlilerin yanında çiçek desenliler de var. Tercih sizin.

Topuk kadınlar için bu kadar önemliyken, topuğun revaçta olmaması düşünülemezdi. Anlayacağınız, bu yıl topuklu ayakkabı modası var yine. Sivri topuk yine moda elbette ama sivri topukla birlikte sivri burun da moda. Ancak, apartman topuklu ve kalın tabanlı ayakkabılar, sivri topuklu ayakkabıların önüne geçecek gibi görünüyor.

Dünyada o kadar hızlı ve hayalleri zorlar nitelikte teknolojik gelişmeler yaşanıyor ki, bunun modaya yansımaması mümkün değil. Moda yaşamın bir yansıması çünkü.  Evet, 2013 ayakkabı modelleri arasında metalik renkler de var.

Modada uçukluktan yana olanları sevindirecek bir ayakkabı seçeneği de var 2013 ayakkabı modelleri içerisinde. Şeffaf ayakkabılar. Kimi ayakkabıların sadece topukları şeffafken, kimilerininse tamamı şeffaf..

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:En İyi 20 Grafik Kartı Testte!

Sonraki Yazı:2013 Aksesuar Modası

YORUMLAR
SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir