2013 Aksesuar Modası

Kolye, küpe, bilezik, bileklik, saç tokası gibi aksesuarlar bayanların vazgeçilmezlerindendir. Her kıyafete uygun farklı aksesuarlar kullanmak hem kıyafetin daha şık görünmesini sağlar hem de kıyafeti tamamlar. 2013 aksesuar modasında kumaştan yapılmış saç tokaları, kolyeler öne çıkanlardandır. Bu yıl altın ve gümüş tarzı takıların yerine renkli plastikler, taşlardan dizayn edilmiş takılar göze çarpmaktadır. Şıkırtılı, gösterişli takıların yerini daha sade ama renkli tasarımlar yer alıyor. Hem sade hem de şık bu takılar günlük kullanıma ve özel günlerde kullanmaya son derece uygundur. Kıyafetlerin kumaşlarından tasarlanmış saç bantları kuşaklar elbiseleri tamamlayıcı olmakla birlikte farklı bir tarz arayanların tercihi olacaktır. Aksesuar denince bayan ve erkeklerin olmazsa olmazları arasında olan kol saatleri de 2013 aksesuar modasının önemli parçaları arasında yerini almıştır.

Bayan saatlerinde taşlı sarı renkteki saatlerin yerini deri ya da boncuklardan tasarlanmış kayışlar, küçük saat çerçevelerinin yerini büyük ebattaki çerçeveler almıştır. 2013 aksesuar modası içinde kol saatlerinin yanında bayanların oldukça ilgisini çeken yüzük saatler de bulunmaktadır. Aksesuar seçiminde tarzınıza ve kıyafetinize uyum gösterecek olanları tercih etmekte yarar var. Aksesuarlar kıyafetlerin yanında ne çok öne çıkmalı ne de sönük kalmalıdır. 2013 aksesuar modası yaz aylarında kullanmaya uygun renkli kolye ve bilezikleri de bayanların beğenisine sunmaktadır. Birbirinden renkli ve gösterişli bu aksesuarlar ile kıyafetleriniz daha şık ve daha güzel görünecektir.

Did you like this? Share it:
Yazar
Yazar
Son 15 Senedir sanal alemde takılan birisi olarak sohbet chat sitelerı kurup satışlarını yaptım son 2 sendır seo ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarakta Devam etmekteyim...
Twitter Facebook Google Linkedin Flickr YouTube

Önceki Yazı:2013 Ayakkabı Modelleri

Sonraki Yazı:Kadınlar için Kaş ve Kirpik Bakımı

YORUMLAR
SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ
Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

kamera izmir